Wildstar Online Oyunu

Wildstar Online Oyunu İnceleme
Wildstar Online Oyunu

Wildstar Oyunu İzle

Online Oyun Severler İçin Wildstar

Wildstar oyunu Nexus adlı bir gezegende geçmiş olan bilim ve kurgu temalı çok oyunculu olan bir online rol yapma denilen bir oyun türüdür. Oyunun konusunda Nexus’ta yaşayan çevik, güçlü ve mistik olan Eldan adındaki bir ırk ortadan yok olmuştur. Beraberinde pek çok sır bırakmıştır. Wildstar oyununda ayrıca oyuncuların keşfetmesi için birçok teknoloji de bulunmaktadır.

Wildstar oyunun çıkış tarihi 3 Haziran 2014 günüdür. Wildstar oyununun yönetmenleri Mike Donatelli ve Matt Mocarski’dir. Ayrıca oyunun yapımcılığını Jeremy Gaffney, yazarlığını Chad Moore, yayımcılığını NCSOFT, besteciliğini Jeff Kurtenacker ve geliştiriciliğini ise Carbine Studios yapmıştır. Wildstar oyunu oyuncularına ilk olarak Gamescomda 17 Ağustos 2011 tarihinde tanıtılmıştır. Wildstar oyunu ilk kez 2013 yılının dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülecekti. Fakat bu tarih daha sonra 3 Haziran 2014 yılına çekildi.

Bu oyunda alıcılara sunulan fırsatlardan ilki aylık abonelik seçeneği. Bu seçenekte oyuncuya bir aylık kullanım süresi veriliyor. İkinci seçenekte ise oyuncular 30 günün sonunda bir eşya satın alabiliyor ve satın alınan bu eşyayı diğer oyunculara oyun içi meta hizmeti gibi bir anlayış ile oyunda bir miktar para karşılığında satabiliyor.

Wildstar oyununda oyuncularını karşılayan ilk güzel nokta şüphesiz ara yüzdür. Wildstar oyununda tamamen sade oyunun atmosferine uygun olacak şekilde bir ortam hazırlanmış ve oyunda kullanılan grafikler de oyuna farklı bir hava katmış.

Wildstar Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3 (32-bit) İşletim Sistemi
Intel Pentium Core2 Duo 2.4 GHz veya AMD Phenom X3 2.3 GHz İşlemci
3 GB RAM
NVIDIA GeForce 8800 GT veya ATI Radeon HD 3850 Ekran Kartı
30 GB Boş Sabit Disk Alanı

Wildstar Trailer, Wildstar Oyunu izle, Wildstar Oyunu indir, Wildstar oyunu ne zaman çıkıyor, Wildstar oyunu çıktı mı, Wildstar oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML