Wasteland 2 Oyunu İnceleme Sistem Gereksinimleri

Wasteland 2 Oyunu İnceleme Sistem Gereksinimleri
Wasteland 2 Oyunu İnceleme Sistem Gereksinimleri

Wasteland 2 Oyunu İzle

Wasteland 2 Oyun İncelemesi

Yıllardan 1988 ve Wasteland oyun sahnesine çıkar. Yani eski Atari oyunları dediğimiz o dönemler. Apple, PC ve 8 bitlik Commoder 64’ler için üretilmiş olan bu oyun, o dönemin şartlarına göre RPG tarzıyla sentez edilmişti. Ve aradan 26 yıl aradan sonra 2014 yılında Wasteland 2 ile yenidrn oyun severlerle buluştu.

RPG oyun tarzına sahip oyun, inXile Entertainment tarafından geliştirilmiştir. Dağıtıcısı Deep Silver, oyunun çıkış tarihi ise 19 Eylül 2014’tür. Yapımın önemli bir özelliğiyse 1988’deki o konseptin, kurgunun öncelikli olması ve bir bakıma senaryo olarak ilk Wasteland’a sadık kalınmasıdır.

Oyunun bilgisayar tarihinde çok önemli bir yeri vardır. Öyle ki, bu özelliğinden dolayı oyun severler tarafından yeniden çıkması için 3 milyon dolar bağış yapıldı ve oyun 2014’de yeniden çıkarıldı. Üstelik çok da büyük bir başarı sağladı. Büyük beğenilere yol açan Wasteland 2 birçok uzman tarafından en iyi RPG olarak da betimlenmektedir.

Şayet Fallout oynadıysanız bu oyuna da alışacaksınız demektir. Çünkü benzer oyun tarzına sahip. Senaryo ıssız topraklarda ve gücün çok geçerli olduğu bir dönemde geçiyor. Yani güç sahibiyseniz istediğiniz kurallarla yönetebilirsiniz. Oyunda çöl muhafızları var ve onlarla düzensizliğe, zulme karşı direniyorsunuz.

Oyunda karakter oluşturmada hata yapmamaya gayret ediniz. Muhafız seçiminde silahlardan, sigara kullanması ve savaştaki dayanıklılığa kadar birçok özellik seçebiliyorsunuz. Oyun tavsiye açısından üst sıralarda duruyor. Ancak çok yüksek grafik beklentisinde olanlar ve sıra tabanlı RPG’den hoşlanmayanlar için pek ideal olmayabilir.

Wasteland 2 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP/Vista/7/8/8.1 (32 veya 64 bit) İşletim Sistemi
Intel Core 2 Duo veya Eş Değer AMD İşlemci
4 GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 260 veya Radeon HD 4850 (512 MB VRAM) Ekran Kartı
30 GB Boş Sabit Disk Alanı

Wasteland 2 Trailer, Wasteland 2 Oyunu izle, Wasteland 2 Oyunu indir, Wasteland 2 oyunu ne zaman çıkıyor, Wasteland 2 oyunu çıktı mı, Wasteland 2 oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML