Valkyria Chronicles Oyunu İnceleme

Valkyria Chronicles Oyunu İnceleme
Valkyria Chronicles Oyunu İnceleme

Valkyria Chronicles Oyunu İzle

Valkyria Chronicles Oyun İnceleme

Anime olup da SEGA’yı hatırlamamak olmaz. SEGA, Valkyria Chronicles oyunu ile anime severleri RPG tarzı ve stratejiyle buluşturdu. Geliştirici ve dağıtıcısı SEGA olan oyunun çıkış tarihi ise 11 Kasım 2014. Son yıllarda çıkan RPG’lere bakıldığında bu oyuna özel bir önem vermek gerektiği anlaşılacaktır. Zira oyun oldukça başarılı oldu. Oyun hem Playstation hem de PC platformlarında oynanabiliyor.

Valkyria Chronicles aslında A-1 Pictures stüdyolarında 2009 yılında yapılmış bir askeri dram dizisidir. Toplam 26 bölümden oluşmakta ve anime puanı da çok yükseklerde bir yerdedir. Ancak oyunun dizi öncesi de bir geçmişi vardır. Senjou no Valkyria Chronicles ismiyle 2008 yılında SEGA tarafından üretilmişti. Daha sonra bu oyun anime dizi haline geldi. Dizi çok tutunca 2014 yılında oyun yeniden devam ettirildi.

Oyunun konusu dizinin konsept devamı niteliğindedir. Diziyi hatırlatırsak; 1935 Avrupa’sında iki büyük siyasi kutup Ragnite isimli bir maden için büyük mücadele vermektedir. Bu iki büyük güç Doğu İmparatorluğu ve Batı Federasyonudur. Oyun sadece tabi ki savaş konularını içermemektedir. Türkçe desteği ise bulunmamaktadır. Strateji ve rol yapma tarzı iç içe geçtiğinden pek sıkılmayacaksınız.

Askeri dram konsepti içinde stratejik rol yapma oyunlarından hoşlanıyorsanız bu anime tabanlı oyunu beğeneceğinizi tahmin ediyoruz. Ayrıca anime çizimlerindeki kalite açısından oyuna uyarlama iyi yakalanmış. Seslendirme ve efektler de oyuna bağlayan diğer artı özellik. New Game ile oyuna başlıyor, Options ise tercihler bölümüdür. Buradan dil, ses, kamera ayarlarını yapabilirsiniz. Oyun kısa bir anlatımdan sonra başlayacaktır.

Valkyria Chronicles Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista/Windows 7 İşletim Sistemi
Intel Core2 Duo 2.0GHz İşlemci
2 GB RAM
NVIDIA GeForce GTS 240 Ekran Kartı
25 GB Boş Sabit Disk Alanı

Valkyria Chronicles Trailer, Valkyria Chronicles Oyunu izle, Valkyria Chronicles Oyunu indir, Valkyria Chronicles oyunu ne zaman çıkıyor, Valkyria Chronicles oyunu çıktı mı, Valkyria Chronicles oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML