Vahşi Yaşamda Kamp Oyunu İndir

Vahşi Yaşamda Kamp Oyunu İndir

Bu seferki oyun durağımız Vahşi Hayat. Wildlife Camp oyunu sayesinde günlük koşuşturmacaların arasından sıyrılarak direkt Vahşi Doğanın içerisine giriş yapmanız mümkün.

Aslında bu oyun eğlenceli yanlarından daha fazla öğretici yanları ile ön plana çıkan bir oyun olarak kategorize edilebilir. Buna sebep olan ise vahşi hayat içerisinde oyunun size birçok hayvan türünü tanıtması, onlara nasıl yardım edileceğini göstermesi, hasta ve sakat olanların beslenme ve iyileşme sürecini direkt olarak sizi dâhil etmesi gibi görevler sebep oluyor.

Zaman içerisinde vahşi hayatın bir parçası olacağınız oyun sayesinde hayvanların arasında ayakta kalmayı ve zorluklar ile direnmeyi öğrenebilir, hayvanların neler yapabildiklerini görebilir ve bir gün vahşi yaşam ile yüzleşmeniz gerektiğinde neler yapmanız ya da neler yapmamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Wildlife Camp oyununu sitemizden ücretsiz olarak deneme sürümü şeklinde indirip bilgisayarınızda kullanmaya ve oynamaya başlayabilirsiniz. İlk etapta firma size kesinlikle oyunu satın alın demiyor zaten. Kısıtlı ve süreli bir sürüm sağlayarak Wildlife Camp oyunu hakkında bir ön bilgi almanıza imkân sağlıyor. Sonrasında ise beğenmeniz durumunda oyunu satın alarak oynamanıza imkân sağlıyor.

Bilgisayar başında çok fazla zaman geçiren ve devamlı oyun oynayan şehirli çocuklar için bedava oyun indir sitesi bu oyunun özellikle doğal yaşamı öğrenme aşamasında oldukça yararlı olacak bir oyun olduğunu düşünüyor. Hem eğlenceli hem de öğretici bir yapısı olan Wildlife Camp oyunu oyun severler için oldukça faydalı bir oyun.

Wildlife Camp Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 2003 / XP / Vista / Windows 7 / Windows 8
İşlemci: Intel Pentium 4 2.0GHz veya AMD Athlon MP 1900+ ve üzeri işlemci aileleri
Ekran Kartı: Nvidia GeForce FX 5200 64mb veya ATI Radeon 7000 64mb üzeri ekran kartı
Ram Bellek: 1 GB
Boş Hard Disk Alanı: 1 GB
DirectX Versiyonu: Direct X9 ve Üstü
DVD Okuyucu, Mause, Klavye, Hoparlör

Wildlife Camp adlı oyunu indirmek için tıklayın.

Wildlife Camp Oyunu İndir, Wildlife Camp Oyunu İndir, Wildlife Camp oyunu İndir, Wildlife Camp Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri, Wildlife Camp Oynama Oyunu

3 Yorum “Vahşi Yaşamda Kamp Oyunu İndir”

  1. miray :

    oyun indirmek istiyorum

  2. mert :

    oyunlar cok güzel

  3. hasan arslan :

    oyunu yükle

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML