Ultımate General: Gettysburg Oyunu İnceleme

Ultımate General: Gettysburg Oyunu İnceleme
Ultımate General: Gettysburg Oyunu İnceleme

Ultımate General: Gettysburg Oyunu İzle

Ultımate General: Gettysburg Oyunu İle Stratejinizi Belirleyin

Ultımate General: Gettysburg 1800’lü yıllarda Amerikan iç savaşını konu alan bir strateji oyunudur. Oyun ünlü firma Game-Labs LLC tarafından dağıtılarak oyun severlerle buluşuyor. Aslında oyun menüsü ve kontrol yapısına bakıldığında stratejiye yabancı olanları bile kendisine çekmeyi başarabilir.

Konusuna gelince; oyun 1861 yılında başlayan Amerikan iç savaşında yer alan Gettysburg Meydan Savaşı’nı konu alıyor. Bu savaş Kuzey ve Güney kuvvetlerinin uzun süren çekişmesinde hangi tarafın kazanacağına odaklanıyor. Siz de istediğiniz tarafı seçeceksiniz. Oyun strateji konseptinde görünse de, oynandığında fark edeceğiniz gibi Gettysburg savaşının bir çeşit simülasyonu olmuş.

Savaşa start vermeden önce ekrandan hem sizin hem de rakip kuvvetin savaş gücü hakkında bilgiler yer alıyor. Oyunda psikolojiye de önem verilerek ekranda moral kondisyon yüzdeleri de verilmiş. Ayrıca savaş esnasında sizin ve yapay zekânın asker kayıplarını, mevcut stratejik durumunu görmeniz mümkün. Kuzey veya Güney kuvvetlerini seçmekse size bırakılmış. Savaşta bakış açıları da realist biçimde sergileniyor.

Alayınızda yer alan askeri güçler yaklaşık 2000 dolayında ve bunlar dört sıra halinde dizilmiş bulunuyor. Meydan muharebesi 3 gün sürüyor. Ancak bu tek senaryo değil. Özel savaş bölümüne girerek tüm bölgeyi fethetme, çeşitli savaşlara girip çıkma gibi oyun modlarına da sahip. Tek kişilikten sıkılırsanız multiplayer da oynayabilirsiniz. Grafikler açısından da tatmin edici olan bu oyunu denemenizde yarar var.

Ultımate General: Gettysburg Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 7 32-bit İşletim Sistemi
Dual Core CPU 1.6Ghz İşlemci
32-bit İşletim Sistemi için 2 GB RAM, 64-bit İşletim Sistemi için 4 GB RAM
512 MB VRAM, Minimum 1024×768 çözünürlük, Intel HD 3000, GeForce 8800, AMD Radeon X1600 Ekran Kartı
DirectX: Version 9.0
2 GB Boş Sabit Disk Alanı

Ultımate General: Gettysburg Trailer, Ultımate General: Gettysburg Oyunu izle, Ultımate General: Gettysburg Strateji Oyunu indir, Ultımate General: Gettysburg oyunu ne zaman çıkıyor, Ultımate General: Gettysburg oyunu çıktı mı, Gettysburg oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML