Trials Fusion Motosiklet Akrobasi Oyunu

Trials Fusion Motosiklet Akrobasi Oyunu
Trials Fusion Motosiklet Akrobasi Oyunu

Trials Fusion Oyunu İzle

Motor Sporları Sevenler Trials Fusion Oyunu Size Göre

Motosiklet tutkunları müjde. Bu oyun sayesinde motosikletiniz ile birlikte havada taklalar atabilir, akrobatik hareketler sergileyebilirsiniz. Sadece motosiklet değil, aynı zamanda ATV aracı ile de oyunu oynayabilmeniz mümkün.

Değişik model araçlar ve hız ile birlikte akrobasi serüvenini son doruğuna dek yaşatmayı hedefleyen oyunla sizin de bir an önce tanışmanız gerek. 15 Nisan 2014 tarihinde ilk olarak piyasaya çıkan oyun, Ubisoft şirketince tanıtılmıştır.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarların yanı sıra Playstation 4, X Box 360 ve X Box One oyun platformlarında oynanabilen Trials Fusion, oyunu farklı araçların hem zamana karşı hem de oyuncular arasında rekabetli olarak yarıştırılmasına olanak vermektedir. Oyunu Arcade serisiyle dilerseniz diğer motosikletlerle yarışarak heyecanlı kılabileceğiniz gibi Time Trial moduyla tek başınıza zamana karşı yarışarak oyun performansınızı arttırabilirsiniz.

Oyun ayrıca üç boyutlu olarak 3D grafik özelliğini destekleyerek sizlere ulaşmaktadır. Oyundaki ülkeler, pistler gerçek hayattan esinlenerek kurgulanmış ve oyuna gerçekçilik kazandırmıştır. Ayrıca oyundaki araçlar da gerçekte var olan modellerinden esinlenilerek yeniden kurgulanmış olup oyun severlere sunulmuştur. Oyunun yeni sürümünde Android işletim sistemini de destekleyeceği açıklanmıştır.

Trials Fusion Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 veya Windows 8.1 İşletim Sistemi
Intel Core i3 550 3.2 GHz veya AMD Athlon II X4 620 2.6 GHz İşlemci
3 GB RAM
NVIDIA GeForce GTS450 veya AMD Radeon HD5770 (1024MB VRAM Shader Model 5.0 Destekli) GT Ekran Kartı
DirectX 10.1
8 GB Boş Sabit Disk Alanı

Trials Fusion Trailer, Trials Fusion inceleme, Trials Fusion Motosiklet Akrobasi ATV Oyunu indir, Trials Fusion oyunu ne zaman çıkıyor, Trials Fusion oyunu çıktı mı, Motosiklet Akrobasi Oyunu oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML