Tren Simülatörü Oyunu İndir

Tren Simülatörü Oyunu İndir

Oldukça başarılı bir tren simülâtörü oyunu olmayı başaran Locomotion isimli bu oyun pazardaki nadir tren oyunlarından bir tanesidir. Eğlenceli ve öğretici olmasından dolayı da az sayıda oyun arasında liderlik koltuğuna en yakın olan oyunlardan birisidir.

Locomotion oyunu ilk etapta kullanıcıya bir lokomotif nasıl kullanılır onu göstermekle işe başlıyor. Lokomotifin kalkıp durması, hızlanması, ray değiştirmesi, ürün indirip bindirmesi gibi birçok ekstra işlemin bulunduğu deneme sürecini başarıl ile geçmeniz durumda bu sefer reel yaşama çıkmaya başlıyorsunuz.

Tren simülatörü oyunu sayesinde sistem size bir tren ile yapılabilecek işleri sıralamaya başlıyor ve siz bu işleri yaparak hem para hem de puan kazanmaya, oyunda aşama kaydetmeye başlıyorsunuz. Oyun ilerledikçe sunulan görevlerin zorlukları da artmaya başlıyor. En sonunda ise usta bir lokomotif sürücüsü olarak karşımıza çıkıyorsunuz.

bedava oyun indir sitemizde sizler için tren simülatörü oyunu isimli oyunun deneme linkini paylaşıyoruz. Direkt olarak bu link üzerinden oyunu bilgisayarınıza indirebilir ve süre kısıtlamalı oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

İlerleyen dönemde eğer oyuna ısınırsanız, verilen görevleri yerine getirmeye başlarsanız, tren kullanmanın zevkine varırsanız o zaman yapmanız gereken tek şey deneme sürümü olan sürümü tam sürüm satın alarak yükseltmeniz olacaktır.

Bu sayede hem oyunun sahibi yazdığı oyun ve verdiği emeğin karşılığını alacak hem de siz oyunu daha rahat, yasaksız ve süre kısıtlamalarından bağımsız olarak oynar hale geleceksiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşlemci: 500 MHz Intel® Pentium II veya Eşdeğer İşlemci
128 MB RAM Bellek
Ekran Kartı: 32 MB Windows® 98/Me/2000/XP ve üstü ekran kartı
Ses Kartı: DirectX® versiyon 9.0b veya üstü
İşletim Sistemi: Windows® 98/Me/2000/XP
Boş Sabit Disk Alanı: 85 MB
İnternet Bağlantısı (Online İçin)

Boyut: 30 MB

Oyunu oyunu indirmek için tıklayın.

Tren Simülatörü 2013 Oyunu İndir, Locomotion Oyunu İndir, Tren Lokomotif Oyunu İndir, Tren Simülatörü 2013 Demo Oyunu İndir, Tren Simülatörü Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri, Tren Sürme Oyunu

2 Yorum “Tren Simülatörü Oyunu İndir”

  1. Ramazan GÜNAY :

    bedava indir oynamayi cok istiyorum

  2. sinan ateş :

    bende cok indirip oynamak istiyom

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML