Transistor Oyunu İnceleme

Transistor Oyunu İnceleme
Transistor Oyunu İnceleme

Transistor Oyunu İzle

Transistor Oyun İncelemesi

Transistor aksiyon+RPG tarzı oyun olup Supergiant Games tarafından geliştirildi. Dağıtıcı kanalları ise bağımsız olarak seçildi. Oyunun çıkış tarihi ise 20 Mayıs 2014’tür. Geleceğe dönük bir senaryoyu konu edinerek bir bakıma Bastion’un devamı niteliğinde profil çizmiştir. Aksiyon severlere bu oyunu özellikle öneriyoruz. Oyun hem PC hem de PS4 platformunda oynanabilmektedir.

İnceleme puanlarına bakıldığında ise oyuncular ve uzman çevrelerden oldukça iyi puanlar aldığını söyleyebiliriz. Oyun hakkında olumlu eleştirilerin gelmesinde şüphesiz müziklerin ve harika ses efektlerinin de rolü oldu. PC ve PS4 ‘ü birlikte alırsak 600.000 rakamını aştığını söyleyebiliriz. Bu rakamlar oyuna iyi bir ilginin olduğunu gösteriyor. Aynı firmaya ait kendine özgü kamera açılarıyla dikkat çeken Bastion oyunun da iyi bir grafik çizdiği düşünülürse kaliteyi korumasına da şaşırmamalıyız.

Transistor için Bastion ile ilgili senaryo konseptine uyuldu. Zaman açısındansa daha fütüristik kalıyor. Transistor bilim kurgu öğeleriyle dolu güzel bir aksiyonla dolu bir RPG yani rol yapma oyunudur. Ana karakterin ismi ise Red. Red bir şarkıcı olarak sahne alırken suikastçıların saldırısına uğrar.

Suikastçıların yanında ise Transistor denilen çok özel bir kılıç vardır. Red bir manevrayla bu kılıcı alır ve suikastçıların işini bitirir. Ve artık bu kılıçla şehirdeki tüm kötü iradeli kişilere cezasını verir. Ayrıca müzikli ortamda düşmanlarını tespit ederek plan da yapabiliyor. Grafikler ve hikâye iyi bir uyumla birleşmiş. Oyunu sizin de beğeneceğinizi tahmin ediyoruz.

Transistor Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 7 32-bit İşletim Sistemi
Dual Core CPU – 2.6 GHZ İşlemci
4 GB RAM
1GB VRAM: Intel HD 3000 GPU / AMD HD 5450 / Nvidia 9400 GT Ekran Kartı
3 GB Boş Sabit Disk Alanı

Transistor Trailer, Transistor Oyunu izle, Transistor Oyunu indir, Transistor oyunu ne zaman çıkıyor, Transistor oyunu çıktı mı, Transistor oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML