TowerFall Ascension Oyunu İnceleme

TowerFall Ascension Oyunu İnceleme
TowerFall Ascension Oyunu İnceleme

TowerFall Ascension Oyunu İzle

TowerFall Ascension Oyun İncelemesi

TowerFall Ascension çok gelişmiş grafikli, hızla açılan oyunlara alışmış kişiler için belki çok basit gelebilir. Ancak bu tarz oyunların insanı ekrana bağlaması ve adeta tutku yapması da söz konusu. Yani muhteşem grafikler, milyon dolarlar harcanmış oyun düzenlemeleri yerine daha ucuz maliyete yönelerek, yine de insanı ekrana kilitleyen oyunlardan birini tanıtmak istiyoruz. TowerFall Ascension basit görünecek grafiklerine rağmen oyun içi ilginç mekanik bir yapı sergiliyor.

Oyundaki yegâne silahınız olan okları bir hedefe attıktan sonra, bir de gidip okları hedeften çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca havada kaçan düşmanı bile ele geçirmek mümkün. Kısaca basit fakat ilginç dövüşme teknikleri olan bir oyun. Yukarıya bir ok fırlattınız, bir de bakıyorsunuz ki yukarıda kaybolan ok, ekranın aşağısından çıkarak geri geliyor. Okunuz mu bitti, o zamanda düşmanların üstüne çullanabilirsiniz. Oyuna ilk başladığınızda oyun modunu seçebiliyorsunuz.

Oyunu PvP olarak oynamak da mümkün. Böylece çok kişiyle sert bir mücadele alanı sizleri bekliyor olacak. Tabii bu durumda savaş stratejileri de farklılaşabiliyor. Mevcut can hakkınız ise 6 tane. Yani ölümsüzlük şeklinde bir avantajınız yok. Bu arada düşmanda sıyrılırken bazen şansınız da yardımcı olabilir.

Aksiyon özellikli ve çeşitli haritalarda gerçekleşen bu oyunun ilginizi çekeceğini tahmin ediyoruz. Oyunun yapımcılığını Matt Thorson üstlenmiş ve oyun derecelendirmesi de ortalamanın üzerinde. TowerFall Ascension, tek silahınızın ok olduğu enteresan bir oyun.

TowerFall Ascension Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista ve Sonrası İşletim Sistemi
Intel Core i3 M380 İşlemci
2 GB RAM
Intel HD 4000 Ekran Kartı
DirectX Version 10
400 MB Boş Sabit Disk Alanı

TowerFall Ascension Trailer, TowerFall Ascension Oyunu izle, TowerFall Ascension Oyunu indir, TowerFall Ascension oyunu ne zaman çıkıyor, TowerFall Ascension oyunu çıktı mı, TowerFall Ascension oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML