Top Spin Tenis Oyunu İndir

Top Spin Tenis Oyunu İndir

Pazara sunulan yarış ve futbol temalı oyunlardan sıkıldıysanız o zaman Top Spin tarzı oyunlar oldukça başarılı bir oyun deneyimi olabilir sizin için.

Oyunumuz temel anlamda tenis tutkunları için hazırlanmış olan, size tenis sporunun bir anlamda eğlenceli taraflarını sunan, maçlar yapmanızı ve bu maçlar sonucunda çeşitli kupalar kazanmanızı amaçlayan başarılı bir çalışma.

Oyun özellikle sunduğu aksiyon ile normal bir tenis maçının size sunabileceği eğlenceyi, hırsı, kazanma arzusunu ve yorgunluğunu direkt olarak sunuyor.

Görsel manada da oldukça başarılı bir çalışma olmasından dolayı zaten son dönemde çıkan oyunlar arasında Top Spin önemli bir konuma oturmuş oluyor.

Günümüz teknolojisinde Top Spin oyununu kaldırmayacak bir cihaz yok gibi. O sebeple sizin de bu oyuna uzak kalmanız için hiçbir sebep yok.

bedava oyun indir sitemizden deneme sürümünü kolayca indirebilirsiniz. İndirme işlemi sonrasında da birkaç dakika içerisinde kolayca kurulumunu yaparak oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun süre kısıtlamaları ve bazı özelliklerin aktif olmadığı bir sürümdür. Eğer oyunu severseniz o zaman üretici firma tarafından sunulan ücretli versiyona geçmeniz gerekecektir. Zaten şu aşamada oyun için çok büyük bir ücret de alınmamaktadır.

Ücretli sürüm ile de Top Spin isimli tenis oyununun tam anlamıyla keyfine varmanız mümkün olacaktır. Bu sayede de tenis dünyasına belki reel hayatta geçiş yapamamış olmanın getirdiği hırsı tamamen sanal ortamda dökmeniz de mümkün olacaktır.

Kısacası başarılı ve tavsiye edilecek seviyede ki bir oyun olan Top Spin’i denemenizi öneririz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 98/ME/2000/XP işletim sistemi
Intel Pentium 3 @ 1.0 GHz veya AMD Athlon @ 1.0 GHz işlemci
256 MB RAM
Hard Disk: 1.7 GB Boş Alan
Ekran Kartı Belleği: 32 MB
Ekran Kart Türü: nVidia GeForce 4 Ti 4200
Ses Kartı: DirectX Destekli
İnternet Bağlantı Hızı: 56K İnternet Bağlantısı ve Çoklu Oyun için
DirectX: 9.0c
Klavye, Mause, DVD-CD Okuyucu

Boyut: 277.80 MB

Top Spin Tenis oyunu indirmek için tıklayın.

Top Spin Tenis Oyunu İndir, Top Spin Oyunu İndir, Tenis Oyunu İndir, Teniz oyunu İndir, Top Spin Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri, Tenis Oynama Oyunu

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML