Tomb Raider Oyunları İnceleme

Tomb Raider Oyunları İnceleme
Tomb Raider Oyunları İnceleme

Tomb Raider Oyunu İzle

Tomb Raider Serüveni Yeni Oyun İle Devam Ediyor

Lara ile Tomb Raider serisi bir kez daha yenileniyor. Ancak dört gözle 2015 yılının ilk aylarında piyasaya verileceği söylenen Rise of The Tomb Raider, oyunu hazırlayan firma Crystal Dynamics tarafından yapılan açıklamaya göre yalnızca Xbox tarafından oynanabilecek. Gerekçe olarak ise Rise of The Tomb Raider’in özel ve etkileyici olmasını istediklerini söylediler. Anlaşılan o ki, oyuna ulaşımı biraz daha zor kılarak gereken dikkati üzerlerine çekmeyi planlıyorlar. Bu duruma PC platformundan oyunu oynayanlar biraz can sıkabilir fakat hemen müjdeyi verelim ki bu yılın sonuna doğru PC oyuncuları için de bir bölüm hazırlamayı planlıyorlar.

Tomb Raider’in The Definitive oyunu, PC ve PS platformları için piyasaya sürülecek. Oyun 2013 de ki versiyonunda bir gemi kazası ile başlayıp Lara’nın hiç bir yaşam desteği olmadan adada tek başına kalmasını konu ediyordu. 2015 versiyonu olan Rise of T.Raider bir mezarlık oyunu olacak. Lara’nın zekâsı ve hayatta kalma mücadelesinin tavan yaptığı bölümde heyecan sürekli dorukta kalacak.

Oyunun amacı her zaman ki gibi verilen görevleri yerine getirerek hayatta kalmaktır. Fakat bu kez mezarlıkların verdiği karanlık duyguyu Lara’nın sesinden bile hissedeceksiniz. Lara’nın dublajını Camilla Luddington yapıyor. Ayrıca yeni teknoloji bir kaç programla birlikte Lara’nın mimiklerine de yön verecek. Crystal Dynamics’in yaptığı oyunu Square Enix dağıtıyor. Oyunun oynanma platformu ise şimdilik yalnızca Xbox olarak biliniyor.

Tomb Raider Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit) İşletim Sistemi
Dual core İşlemci: AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+) veya Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
1 GB RAM (Vista için 2GB RAM)
DirectX 9 Destekli 512 MB VRAM Ekran Kartı: AMD Radeon HD 2600 XT veya nVidia 8600
12 GB Boş Sabit Disk Alanı
İnternet Bağlantısı

Tomb Raider Trailer, Tomb Raider Oyunu izle, Tomb Raider Oyunu indir, Tomb Raider oyunu ne zaman çıkıyor, Tomb Raider oyunu çıktı mı, Tomb Raider oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML