This War Of Mine Oyunu İnceleme

This War Of Mine Oyunu İnceleme
This War Of Mine Oyunu İnceleme

This War Of Mine Oyunu İzle

This War Of Mine: Zor Bir Dünyayla Mücadele

This War of Mine çok farklı bir dünyanın kapısını aralıyor. Aslında konuyu geniş kapsamlı düşündüğünüzde insanlık tarihinin çok önemli bir sosyal sorununa el attığını görebiliriz. Savaş veya benzeri felaketlerin siviller üzerindeki olumsuz etkisi ve asker sivil dâhil insanların zor koşullarda hayatta kalma mücadelesi konu edilmiş. Bu ilginç konusu açısından This War of Mine iyi bir tercih olacaktır. Aksiyon türü bu oyun 14 Kasım 2014’te çıkmıştı.

Öyle bir durumu hayal edin ki, savaşla birlikte bütün yeryüzüne kaos çökmüş, evler harabeye dönmüş ve siz savaşa katılan bir asker değilsiniz. Yani elinizde silahla her yeri ateşe, kurşuna boğan o oyunlardan uzak bir ortam var. Yani savaşın bir de pek bahsedilmeyen o acı tarafını oynayın. Peki, oyun nasıl başlıyor? Savaşın şiddetinin zirveye tırmandığı bir ortamda evde kapalı kalmış korku ve belirsizlik içinde bekliyorsunuz.

Apartmanda sizin gibi birkaç kişi daha var. Sosyal imkânların yetersizliği ise nerdeyse sınıra dayanmış. Yani çok sıkıntılı bir süreç var. O halde ne malzeme varsa onları iyi kullanmak zorundasınız. Peki, yiyecek biterse ne olacak? O zaman gece avına yani yağma için arayışa gireceksiniz. Dışarda bulduğunuz yararlı şey ne varsa evinize getirerek zorlu koşullarda yaşamaya çalışıyorsunuz. Yağmaya gittiğinizde diğer apartman sakinlerinin acı durumu ise oyunda yansıtılan trajik başka bir tarafı.

Oyuncu olarak oyundaki karakterlerle psikolojik bütünleşmeyse çok iyi yapılmış. Yağma sırasında ise çok sessiz olun, yoksa başınıza bir felaket gelebilir. Oyundaki siyah-beyaz çevre atmosferiyse konuya gayet uyuyor. Grafikler bakımından da yeterli. Kısacası bu oyunu mutlaka deneyin.

This War Of Mine Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3 (32 bit) / Vista İşletim Sistemi
Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4, AMD Athlon (TM) X2 2.8 Ghz İşlemci
2 GB RAM
Geforce 9600 GS, Radeon HD4000, Shader Model 3.0, 512 MB Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c

This War Of Mine Trailer, This War Of Mine Oyunu izle, This War Of Mine Oyunu indir, This War Of Mine oyunu ne zaman çıkıyor, This War Of Mine oyunu çıktı mı, This War Of Mine oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML