The Vanishing Of Ethan Carter İnceleme Dedektiflik Oyunu

The Vanishing Of Ethan Carter İnceleme Dedektiflik Oyunu
The Vanishing Of Ethan Carter İnceleme Dedektiflik Oyunu

The Vanishing Of Ethan Carter Oyunu İzle

Bir Dedektiflik Oyunu

The Vanishing Of Ethan Carter oyunu bir dedektiflik oyunudur. Oyundaki karakteriniz özel bir dedektif olan Paul Prospero. Ethan Carter’dan alacağınız rahatsız içerikli mektupla olaylar başlar. Paul, Ethan’ın çok büyük bir tehlike olduğunu düşünerek Ethan’ın yaşadığı Red Creek Valley’e doğru yola çıkar. Ethan’ın yaşadığı yer Paul’un hayal ettiğinden de tehlikeli bir şehirdir. Paul çok kısa bir şekilde, Ethan’ın evini gözden geçirdiğinde, onun gerçekten acımasız bir katil olduğunu, yaşanılan cinayetin sadece yerelde değil genel bir bütünde korkunç olduğunu düşünür.

Oyundaki hikâye 21. yüzyılın garip kurguları ve ürkütücü masallarından esinlenerek hazırlanmıştır. Oyunda Ethan Carter’ın vahşi cinayetlerini anlamlı bulmacalarla süsleyerek sürükleyici hikâyeler yaratılmıştır. Oyunda iki ana karakter söz konusundur, birisi zeki bir özel dedektif olan Paul Prospero ki bu özel dedektifi oyunu oynayan kişi canlandırıyor, diğeri ise oldukça zeki ve bulmacalarla cinayetlerini süsleyen sıra dışı bir katil olan Ethan Carter’dır.

Oyun hikâyesindeki sırları keşfetmek tamamen sizin elinizde. Yöneteceğiniz karakter Paul cinayetin sır perdesini indirebilmesi size bağlı. Paul’un kendine ait olan dağa üstü güçlerini kullanarak ve kendi gözlem güçlerinizi kullanarak Ethan Carter’ın cinayetlerini ve cinayetler için hazırladığı bulmacaları çözebilirsiniz.

Oyunun geçtiği vadinin karanlık sırlarını çözmek, geçmişe ait yaşanılan sır perdelerini aralamak artık sizin elinizde. Eğer cinayet çözme oyunlarından hoşlanıyor, gizemli olayları ve bulmacaları çözmek tutkunuz ise bu oyunu çok seveceksiniz.

The Vanishing Of Ethan Carter Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
WindowsXP SP3 İşletim Sistemi
Intel Core2 Duo veya Eş değer AMD İşlemci
4 GB RAM
DirectX: Version 9.0c Uyumlu 512 MB VRAM Ekran Kartı
9 GB Boş Sabit Disk Alanı

The Vanishing Of Ethan Carter Trailer, The Vanishing Of Ethan Carter Oyunu izle, The Vanishing Of Ethan Carter Oyunu indir, The Vanishing Of Ethan Carter oyunu ne zaman çıkıyor, The Vanishing Of Ethan Carter Dedektiflik oyunu çıktı mı, The Vanishing Of Ethan Carter Dedektiflik oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML