The Swapper Oyun İncelemesi

The Swapper Oyunu İnceleme
The Swapper Oyunu İnceleme

The Swapper Oyunu İzle

Platform Oyunları Arasında Ender Rastlanan Bir Macera The Swapper

Oyun gökyüzünde başlayan bir buse ile tüm heyecanını yer altında sürdüren senaryosu ile pek çok oyuncuyu kendine hayran vaziyete düşürebilmiş durumdadır. Oyun içerisinde kahramanımız pek çok farklı zorluklar ile karışılarak görevini tamamlama yolundadır Oyun içerisinde ki engeller sadece duvar bariyer ve kayalar olmadığı gibi aynı zamanda da oyun içerisine aynı zamanda da şiddette katılmış vaziyettedir.

Fakat oyunun sahip olduğu görüntü kalitesi ise oldukça keyifli ve zevkli zaman geçirmenizi sağlayacak renkler ile kuşatılmış olması sebep ile çok daha eğlenceli bir hale gelebilmiş durumdadır. Oyun ilk olarak bilgisayarlar için piyasaya sürülmesinin ardından ps ve ps vita için de sunulmuş vaziyettedir. Oyunun içeriğinde barınan şiddet çocukların oynamasına engel olmayacaktır. Oyunun oynanışından bahsedilecek olursa kontroller kullanıcı isteğine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ayarlar sekmesi üzerinden kontrollerini değiştirebilir yahut standart ayarlar ile de oynayabilirsiniz.

Bilindiği üzere oyun yüksek çözünürlüğe sahip durumdadır. Bu sebeple de bazı bilgisayarların oyunu desteklemesi için ekran kartı sürücünüzün güncel olması gereklidir. Bu sebeple de dikkatli davranılması gereken bir husus meydana gelmiş vaziyettedir. Oyunun içerisinde buluna aşamaları atlayarak çeşitli hediyeler de kazanmanız mümkün kılınmış vaziyettedir. The swapper sahip olduğu akıcı senaryosu sizden bazı akıl oyunlarını çözmesini de isteyebilmektedir. Bu sebeple de oyun biraz daha zor bir seviyeye kavuşabilmektedir.

The Swapper Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3 32/64bit İşletim Sistemi
Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU) İşlemci
1 GB RAM
GeForce® 8800 veya Radeon® HD4800, 512 MB, OpenGL 3.0 Destekli Ekran Kartı
1 GB Boş Sabit Disk Alanı

The Swapper Trailer, The Swapper Oyunu izle, The Swapper Oyunu indir, The Swapper oyunu ne zaman çıkıyor, The Swapper oyunu çıktı mı, The Swapper oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML