The Sun At Night Oyun İncelemesi

The Sun At Night Oyunu İnceleme
The Sun At Night Oyunu İnceleme

The Sun At Night Oyunu İzle

Platform Oyunlarının Vazgeçilmezi The Sun At Night

Sürükleyici senaryosunun vermiş olduğu destekle sahip olduğu takipçi kitlesi oldukça geniş bir alana yayılmış vaziyettedir. Bu sebeple de oyun içerisinde bulunan yeniliklere bir mod daha eklenerek kişilerin daha zevkli zaman geçirebilme olanağı sağlanmıştır. Bilindiği üzere oyun içerisinde bulunan kahramanımız seviye atlamaya yönelik olarak tasarlanmış olması sebebi ile oldukça farklı tarz ve oyun stiline bağışıklık göstererek kullanıcı arzusu doğrultusunda farklı maceralara da atılabilmektedir. Oyun arzu edildiği takdirde mobil cihazlar üzerinden de oynanabilmektedir.

Fakat oyunun daha verimli ve düzenli bir şekilde oynanabilmesi adına oyunu bilgisayar üzerinden oynamanız tarafımızca tavsiye edilmektedir. Bu durumun temel sebebi ise oyun içerisinde bulunan bazı bölümlerin mobil cihazlar tarafından desteklenemiyor olmasıdır. Oyunun içerisinde barınan şiddet afaki boyutlara ulaşmaması sebebi ile çocukların oyunu oynaması normal olarak karşılandığı gibi herhangi bir sakınca da oluşturmamaktadır.

The sun at night oyunu daha eski sürümlerinde sahip olduğu görüntü kalitesi nedeni ile netlik sorunları yaşayan bir oyun olarak hatırlanabilmektedir. Fakat bu durum günümüzde HD kalite görüntü sağlayabilmektedir. Bu sebeple de oyun oldukça verimli bir işleyişe sahip vaziyettedir. Platform oyunlarının temel mantığı olan seviye atlama ve hediye kazanma opsiyonları oyun içerisinde mevcut vaziyettedir. Oyun kontrolleri ise tamamen klasik yöntemler ile sağlanabildiği gibi aynı zamanda da oyuncular tarafından değişiklik yapılmasına izin veren bir yapıdadır.

The Sun At Night Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 7 İşletim Sistemi
AMD Turion II Dual-Core Mobiel M500 2.20 GHz İşlemci
4 GB RAM
AMD M880G ATI Mobility Radeon HD 4200 Ekran Kartı
DirectX Version 9.0
2 GB Boş Sabit Disk Alanı

The Sun At Night Trailer, The Sun At Night Oyunu izle, The Sun At Night Oyunu indir, The Sun At Night oyunu ne zaman çıkıyor, The Sun At Night oyunu çıktı mı, The Sun At Night oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML