The Stanley Parable İnceleme

The Stanley Parable Oyunu İnceleme
The Stanley Parable İnceleme

The Stanley Parable Oyunu İzle

The Stanley Parable: İlginç Bir Oyun

The Stanley Parable piyasadaki benzerlerinden farklı olarak sizi düşüncelere daldırarak çıkış yolları aratırken, bazen bu amacının amaçsızlığından amaç da çıkartabilecek ilginç bir oyun konsepti sunuyor. Bu oyunda düşünceniz keşiflere yönelik olacak. Oyunu ilginç kılan ise, senaryonun keşifler sonunda bitip bitmemesi arasında gidip gelmesidir. Kısaca sizi düşüncelere düşüren ilginç bir oyun.

Aslında bu oyunun temeli Half Life 2’ye dayanıyor. Bir mod olarak Half Life 2’ye eklendiğinde çoğu kişi bu modu çözme işinde tuhaf duruma düşmüştü. Adeta beynin gidiş gelişlerine sahne olunmuştu. Bu modda her şey rutin bir şekilde giderken PC başındaki kişinin (Stanley) başına bir iş geliyor. Ancak bunu çözmek için ne yapılacağı bilmediğinden oyun çaresizce bir şekilde bitiyordu. Ya da bitmiyordu, bitti sanıyorduk. Yani orada olup olmadığımızın bile farkında olmuyorduk. Var isek ne için vardık, oyun bittiyse ne olacak sorularıyla geçen Half Life 2’nin bu oyun modu birçok ödül de almıştı. İşte bu yeni oyun da aynı konseptin devamı niteliğindedir.

The Stanley Parable oyununda da moddaki kaldığımız yere döner gibiyiz. Odamızdan çıktığımızda yalnız olduğumuzu görüyor ve çaresizce ne olup bittiğini çözmeye çalışıyoruz. Anlatıcı ise bir şeyler söyleyerek oyuncuya ipuçları veriyor. Kısacası ondan faydalanarak etrafta gezinerek bir çözüm yolu üreteceksiniz. Oyunun ilginçliği ise burada başlıyor. Çözüm bulduğunuz nokta aslında her şeyin sonu oluyor. Derken oradan başka bir yola geçerek bu kez başka türlü bir sona ulaşıyorsunuz. Özetle sonlar arasında gidip gelen çok ilginç bir oyun sizleri bekliyor. Çıktığından bu yana çok sansasyonel olan bu oyunu sadece oyun, tarifi cümlelere sığmayacak karakteristik özellikler taşıyor.

The Stanley Parable Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP/Vista/7/8 İşletim Sistemi
3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 veya AMD64X2 İşlemci
2 GB RAM
DirectX 9 Uyumlu Pixel Shader 2.0b Destekli 128 MB Ekran Kartı
3 GB Boş Sabit Disk Alanı

The Stanley Parable demo oyununu indirmek için buraya tıklayın. Oyunu indirebilmeniz için bilgisayarınızda steam yüklü olması gerekmektedir.

The Stanley Parable Trailer, The Stanley Parable Oyunu izle, The Stanley Parable Oyunu indir, The Stanley Parable oyunu ne zaman çıkıyor, The Stanley Parable oyunu çıktı mı, The Stanley Parable oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML