The LEGO Movie Videogame İnceleme

The LEGO Movie Videogame İnceleme
The LEGO Movie Videogame İnceleme

The LEGO Movie Videogame Oyunu İzle

Emmet’deki Lego Dünyası

Legolardan oluşan bir dünyada yaşadığınızı bir düşünün. Ya da düşünmeyin bunu görün. The LEGO Movie şimdiye kadar belki de hiç hayal etmediğiniz bir dünyada hiç hayal etmediğiniz bir kahramanı size sunuyor.

Oyunun konusu; Emmet adında sessiz, sakin ve tabi ki legodan oluşan bir şantiye ustamız var. Her şey olağan bir şekilde, gerektiği gibi sürüp giderken bir gün talihsiz bir kaza sonucu bir çukura düşer. Çukurda bulduğu tuhaf bir lego tuğla onun hayatını değiştirir. Artık dünyayı kurtarması gereken kişidir ve bu macerada ona sizin yardım etmeniz gerekiyor. PC, PS ve Xbox için uyumlu olan oyun kimileri tarafından lego oyunları içerisinde en iyisi olarak görülse de kimisi The Lego Movie Video Game için yetersiz yorumunu yapıyor. Oyunun içindeki kısa videolar ise herkes tarafından beğenilen taraf oldu.

Oyunda 90 farklı karakter var. Hepsinin ayrı avantaj ve görevleri bulunuyor. Oyun macerası Emmet’in şantiyesinde başlıyor. Bir bulmaca oyunu, oyunun verdiği görevleri ve gerekli malzemeleri bulup bir şeyler inşa etmeniz, bir şeyler yıkmanız gerekebiliyor. Metal legoları parçaladığınızda başka şeylerin inşası için kullanabileceğiniz vida türü materyaller elde ediyorsunuz. Oyunun oynanışı oldukça basit fakat bastan söylemek gerekiyor ki bu bir film oyunudur. Ve diğer lego oyunlarından da dikkat çeken bir ölçüde büyük farklarının olmaması yüzünden oyun hakkında ki beklentinizi fazla yüksek tutmamanızı öneririm.

The LEGO Movie Videogame Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3, Windows Vista/7/8 İşletim Sistemi
AMD Athlon 64 X2 EE 3800+ (2×2000 Mhz) veya benzer Intel CPU İşlemci; Intel Pentium Dual Core E2180 (2×2000 Mhz)
2 GB RAM
NVIDIA GeForce 7600 GS veya ATI Radeon X1950 Pro Ekran Kartı
DirectX Version 10
İnternet Bağlantısı
10 GB Boş Sabit Disk Alanı

The LEGO Movie Videogame Trailer, The LEGO Movie Video Game Oyunu izle, The LEGO Movie Oyunu indir, The LEGO Movie oyunu ne zaman çıkıyor, The LEGO oyunu çıktı mı, The LEGO Movie Video game oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML