The Floor Is Jelly Oyun İncelemesi

The Floor Is Jelly Oyun İncelemesi
The Floor Is Jelly Oyun İncelemesi

The Floor Is Jelly Oyunu İzle

Fantastik Bir Düşle Zamanınızı Değerlendirin The Floor İs Jelly

Özellikle de mario tarzı oyunları hala özleyenlerin fakat daha fazla kalite isteyenlerin aradığı oyun olan the floor is jelly pek çok farklı seviyesi ve modu ile kişilere çeşitli avantajlar sunabildiği gibi aynı zamanda hayal gücünüzü kullanabilmenize de olanak sağalmamaktadır. Bu durumun kısaca örneklendirilmesi gerekir ise özellikle de oyun içerisinde temel mantığı oluşturan jelibon zemin bir branda gibi gerilip gevşemesi ile çok yükseklere hoplayarak pencereleri yakalamanızı ve bir sonraki seviyeye atlamanızı sağalmayabilmektedir.

Oyun içerisinde kanlı bir şiddet ya da çocukların kötü şekilde etkilenebileceği kadar şiddet barınmamasından dolayı oldukça eğlenceli bir hale gelmiş vaziyettedir. Oyunun takipçileri sadece çocuk yaşta ki bireyler değildir. Aynı zamanda yetişkin bireyler tarafından da oyun sıklıkla oynanmaktadır. Bu sebeple de oyun pek çok kişi tarafından tanınmış bir hale gelmiş vaziyettedir. Oyun içerisinde ki kahramanımız olan canlı herkes için gizemini korur vaziyettedir.

Bu sebeple de oyun içerisinde bulunan heyecan ve gizem daha da artar vaziyette kendini sürekli olarak yenilemektedir. Bilindiği üzere bu tür oyunlar güncelleme gibi çeşitli ihtiyaçlara sıklıkla başvurmamaktadır. Kolay kurulumu ve hızlı oynanışı sayesinde aklınızı dağıtabilmeniz için de faydalanabilirsiniz. Oyunun içerisinde kullanılan bileşenler yama gibi modlara da izin verebilmesi sebebi ile çeşitli ekstralara sahip olabilmenizi de aynı zamanda destekler niteliktedir.

The Floor Is Jelly Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP, Windows Server 2008, Windows Vista Home Premium, Business, Ultimate,
veya Enterprise (64 bit dahil) Service Pack 2, Windows 7 veya Windows 8 Classic İşletim Sistemi
Intel Atom 1.6GHz İşlemci
512 MB RAM

The Floor Is Jelly Trailer, The Floor Is Jelly Oyunu izle, The Floor Is Jelly Oyunu indir, The Floor Is Jelly oyunu ne zaman çıkıyor, The Floor Is Jelly oyunu çıktı mı, The Floor Is Jelly oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML