The Castle Doctrine Oyunu

The Castle Doctrine Oyunu
The Castle Doctrine Oyunu

The Castle Doctrine Oyunu İzle

Güzel Bir MMO Oyunu: The Castle Doctrine

The Castle Doctrine oyunu ile doksanlı yıllara dönüyoruz. Bu yılların başında şehirdeki asayişle ilgili çok sorun vardır. Daha doğrusu hiç kimse kendini güvende hissetmemektedir. Hırsızlık ise almış başını gitmektedir. Bu MMO oyunu bir hırsızlık senaryo kurgusuyla yazılmış ve çıktığı günden bu yana ilgi çeken bir oyun olmuştur. Oyunun başrol oyuncusu siz olmanıza rağmen bir de tehlikelerden korumak zorunda olduğunuz aileniz var.

Ayrıca kişisel servetinizi korumak da zorundasınız. Hırsızlar güvenli şekilde sakladığınız kasayı boşaltabilir. Bunun için çok dikkatli olmalısınız. Oyun kurgusu sadece bunun üzerine oturmamış. Aynı zamanda siz de hırsızlık yapabiliyorsunuz. Ancak hırsızlık yaparken hem yakalanmayacak hem de evdeki kasayı güven içinde tutmanız gerekecek.

Aslında MMO tarzında olsa da, oynarken bu tarzdan biraz uzaklaşıldığını da fark etmiyor değilsiniz. Ancak senaryo basit olsa da, oyundaki heyecan sizi PC başına bağlayabiliyor. Taktikleri de iyi kullanmanız gerekecek. Bu kapsamda evinizdeki 2.000 dolarlık serveti korumak adına evdeki çeşitli mekânlara tuzaklar yerleştirmeniz gerekecek. Bunlar azgın köpekler, elektrik kablosu, hanımınıza verdiğiniz koruma amaçlı bir tüfek olabilmektedir. Bu tür yöntemlerle ailenizi ve paranızı güven altına alıyorsunuz. Bütün bunlara rağmen kasanız soyulabilir.

O zaman siz de kasayı soyan hırsızın kasasını soyacaksınız. Oyunu oynarken en çok dikkat etmeniz gerekense evdeki savunma sistemini en iyi şekilde kurmayı başarmak olmalı. Grafik tabanı açısından pikselvari diyebileceğimiz çok sade ve eski atari oyunlarını hatırlatan izler taşıyor. Bunun yansıra oyunun epey zevkli olduğunu söylemek gerekiyor.

The Castle Doctrine Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP veya sonrası İşletim Sistemi
900 MHz İşlemci
40 MB RAM
Onboard Ekran Kartı
İnternet Bağlantısı
10 MB Boş Sabit Disk Alanı

The Castle Doctrine Trailer, The Castle Doctrine Oyunu izle, The Castle Doctrine Oyunu indir, The Castle Doctrine oyunu ne zaman çıkıyor, The Castle Doctrine oyunu çıktı mı, The Castle Doctrine oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML