The Blackwell Epiphany Oyunu İndir

The Blackwell Epiphany Oyunu İnceleme
The Blackwell Epiphany Oyunu İnceleme

The Blackwell Epiphany Oyunu İzle

The Blackwell Epiphany

The Blackwell Epiphany, 24 Nisan 2014 tarihinde insanların beğenisine sunulmuş bir macera oyunudur. Fantastik, suç ve gizem temalarını işleyen oyunun yapımcı şirketi Wadget Eye Games’ dir. Oyunun konusu, bir kızıl saçlı kadının yardımseverliği olsa da ilginç yanı kadının insanlar yerine hayaletlere yardım etmesidir.

Oyunun amacı, bu hayaletlerin yarım kalmış işlerini kadını yönlendirerek tamamlamaktır. Fare yardımı ile kadını yönlendiriyorsunuz. Gitmesi gerektiği yere tıklayarak o noktaya gitmesini sağlıyor ve görsellere tıklayarak da ne yapması gerektiğinin komutunu veriyorsunuz. Oldukça eğlenceli oyun bu oyunda ayrıca çokça sabırlı olmak gerekiyor.

Oyun, eski dönemlerde geçtiği için o zamanları yansıtacak evler ve görüntüler de mevcut olan The Balackwell Epiphany oyunu grafiksel 2 boyutlu tarzda tasarlanmıştır. Oyundaki müzikler de aynen oyunun havasına uygun olmakla birlikte oyuna hoş bir benzerlik de katmaktadır.

The Blackwell Epiphany Demo oyununu indirmek için buraya tıklayın. Oyunu indirebilmeniz için açılan sayfada “Download Demo PC” bağlantı adresine tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

The Blackwell Epiphany Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP 32 İşletim Sistemi
Pentium 4 1.8 GHz veya Duron 1.8 GHz İşlemci
1 GB RAM
GeForce 210 veya Radeon X600 Ekran Kartı
3 GB Boş Sabit Disk Alanı

The Blackwell Epiphany Trailer, The Blackwell Epiphany Oyunu izle, Blackwell Epiphany Oyunu indir, The Blackwell Epiphany oyunu ne zaman çıkıyor, The Blackwell Epiphany oyunu çıktı mı, Blackwell Epiphany oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML