The Binding of Isaac: Rebirth Oyunu

The Binding of Isaac: Rebirth Oyunu
The Binding of Isaac: Rebirth Oyunu

The Binding of Isaac: Rebirth Oyunu İzle

The Binding of Isaac: Rebirth

The Binding of Isaac: Rebirth 4 Kasım 2014 tarihinde çıkan oyunun geliştiricisi Nicalis, dağıtımını ise Sony Computer üstlendi. Macera kategorisinde değerlendirebileceğimiz bu oyunu bazılarınız daha eski versiyonuyla hatırlayabilir. Yani bu oyun ilk versiyonu flash tabanlı olarak oyun severlere sunulmuştu. Şimdi ise çok daha iyi düzenleme ve ilerletilmiş grafik tasarımıyla oyuncularla buluştu.

Eşyalar ise hayli fazlalaştı. 150 yeni nesneyle oyunculara bıkkınlık gelmeyecek. Ayrıca 3 yeni karakter daha eklenerek oyuna ilginin artması amaçlanmış. Bir de Wrath of the Lamb isimli ek paket dâhil edilmiş. PC ve PS4 platformlarında zevkle oynayacağınızı tahmin ettiğimiz bu oyuna kısaca bakalım.

Öncelikle oyun sizde bağımlılık yapabilir. Belki tüm eşya veya nesneleri açmaya fırsat dahi bulamayabilirsiniz. Oyuna önceki flash versiyonunun devamı olarak da bakmamak gerekir. Yeniden aranjmanı yapılmış demek daha doğru olur. Ayrıca önceki oyunun birçok hatası tamamen giderilmiş. Oyunun senaryosu da eskisiyle aynı olmuş. Isaac oyunun ana karakteridir ve ölmemek için bodruma kaçar. Bundan sonra da birçok nesneyle karşılaşır. Türlü düşmanla mücadele etmeye başlar. Düşman yaratıklardan küçük olanları ise bazen sizi zora sokabilir.

Grafiklerle ilgili bir şey söylemek gerekirse; ilk başta size basit gelebilir. Fakat aldanmayın. Alıştıkça oyunun grafiklerine değil, oynayış zevkine kendinizi kaptıracaksınız. Oyuna Steam’den 10 TL’ye sahip olabilirsiniz.

The Binding of Isaac: Rebirth Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP, Vista, 7 İşletim Sistemi
2.5 GHz İşlemci
1GB RAM
50 MB Boş Sabit Disk Alanı
DirectX 9.0C Uyumlu Ekran Kartı

The Binding of Isaac: Rebirth Trailer, The Binding of Isaac: Rebirth Oyunu izle, The Binding of Isaac: Rebirth Oyunu indir, The Binding of Isaac: Rebirth oyunu ne zaman çıkıyor, The Binding of Isaac: Rebirth oyunu çıktı mı, The Binding of Isaac: Rebirth oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML