The Banner Saga İnceleme

The Banner Saga İnceleme
The Banner Saga İnceleme

The Banner Saga Oyunu İzle

Karakterini Seç Ve Viking Dönemini Yaşamaya Başla

Günümüzde oyunlar her anlamda insan yaşamına farklılık ve renk katmaktadır. The Banner Saga adlı oyunda hayattan zevk almanızı ve heyecanı size en doruklarda tattıracak bir oyundur. Viking hikâyelerinden esinlenerek ortaya çıkan bu oyun sizi oldukça aksiyonlu bir yolculuğa çıkarıyor. Bu yolculukta karşınıza aşmanız gereken engeller ve savaşlar çıkacaktır sizlerse bu zorlukları ortadan kaldırmaya çalışarak zaferler elde edeceksiniz.

Oyunda bulunan arenadaki kararlara göre oyunun yönlendirilmesi yapılır ve karakterler bu sayede güçlenir ya da kaybedilir. Oyun karakter çeşitleri olarak sizlere tam 25 farklı karakter sunmaktadır. Her tarza uyum sağlayacak olan bu karakterler sizleri farklı dünyalara götürecek.

Mücadeleler ve çatışmalar gibi birçok engelleri aşarak sizlerde karakterinize, bulunduğunuz arenaya güç katabilirsiniz. İskandinav temalı bu oyun sizlere görsel zenginlik ve karakterlerin ruhlarındaki özellikleri hissetme şansı tanıyacaktır. Diyaloglar kurarak karakterlerinizi yönlendirecek ve sizi epik bir maceraya doğru kahramansal bir yolculuğa çıkaracak.

Oyun oynadığınız anlardaki müzik seçimlerinden tutan da kahramanlarınızın hareketlerine kadar her şey yaşamınıza pozitif farklılıklar katacaktır. Sizlerde bu oyun ile aklınızdaki yiğitlik efsaneleri oynayarak gerçekleştirebilir büyük zaferlere oynayarak adım atabilirsiniz. Mekân ve çizim şekilleriyle diğer oyunları geride bırakan bu oyun oldukça kolay ve bir o kadar da zevk vericidir. Oyunda yer alan seçeceğiniz kahramanlar diğer oyunların aksine daha önce belki de hiç tatmadığınız farklı başarıları sizlere tattırarak zafer elde etmenizi sağlayacaktır.

The Banner Saga Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3 İşletim Sistemi
2 GB RAM
3 GB Boş Sabit Disk Alanı

The Banner Saga Trailer, The Banner Saga Oyunu izle, The Banner Saga Oyunu indir, The Banner Saga oyunu ne zaman çıkıyor, The Banner Saga oyunu çıktı mı, The Banner Saga oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML