Terrian Saga: KR-17 PC Oyunu İnceleme

Terrian Saga: KR-17 PC Oyunu İnceleme
Terrian Saga: KR-17 PC Oyunu İnceleme

Terrian Saga: KR-17 Oyunu İzle

Engellere Dikkat!

Oldukça keyifli olan bu oyundaki temel amaç baraj kilidi olarak verilmiş olan tüm görevleri en iyi şekilde tamamlamaktır. Binlerce askeri üssün sabote edilmesinden sonra gezegendeki savaş başlayacaktır.

Kısa bir süreliğine gezegene bırakılmış olan KR-17, J1M kontrolünü alarak üzerinize saldıran düşmanlar ile yoğun bir mücadele içerisine gireceksiniz. Savaşçı ruhuna sahipseniz bu oyunun tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Düşmanları ortadan kaldırmak ve niyetlerini ortaya koymak adına düşmanlarla savaş halinde olacaksınız.

Renkli anahtar toplarını toplamak ve düşmanlardan en iyi şekilde kurtulmak adına Terrian Saga: KR-17 sizleri bekliyor olacak. Üzerinize gelen ateşlerden kurtularak kendinize bir koruma kalkanı yapabilir ve düşmanlarınızı teker teker yenmeye başlayabilirsiniz. Oyunda alev gibi şekle bürünmüş ikincil saldırılara rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz. Bomba, mayın, el bombaları gibi pek çok saldırıları gerçekleştirebilir ve düşmanlarınız tarafından da size karşı başlatılmış olan savaşa dur diyebilirsiniz.

KR-17 engelleri havaya uçurtmanız adına sizlere yardımcı olacaktır. Oyun içerisinde yer alan ölüm tuzaklarına dikkat etmeli ve engelleri bir bir aşmalısınız. Son zamanların beğenilen oyun grupları arasındaki bu oyun ile artık macera dolu anlar oyuncuları bekliyor. Tüm engel ve tuzaklara takılmadan oyunu galibiyet ile sonlandırmaya çalışmalısınız. Bu sayede kazanan siz olabilirsiniz.

Terrian Saga: KR-17 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 İşletim Sistemi
1.2GHz İşlemci
1 GB RAM
DirectX Version 9.0c

Terrian Saga: KR-17 Trailer, The Terrian Saga: KR-17 Oyunu izle, Terrian Saga: KR-17 Oyunu indir, Terrian Saga: KR-17 oyunu ne zaman çıkıyor, Terrian Saga: KR-17 oyunu çıktı mı, Terrian Saga: KR-17 oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML