SüperCan 2 Oyunu İndir

Süpercan 2 Oyunu İndir
Süpercan 2 Oyunu İndir

Süper Can 2 Oyunu İzle

Türkçe Oyun Arayanlar İçin Süper Can Oyunu

Macera kaldığı yerden devam ediyor. Süpercan oyununun 2. oyunu olan SüperCan 2, doğayı yok etmek isteyen robotlara karşı savaşıyor. Bu robotlara karşı mücadeleyi SüperCan’ın arkadaşları ile birlikte vereceksiniz. SüperCan oyununda istediğiniz karakteri seçme şansınız bulunmaktadır. Oyunda yer alan karakterlerden istediğiniz karakteri seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oynadıkça madalya kazanacak, diğer rakiplere karşı mücadele de verebileceksiniz.

Özellikle Türk kullanıcılar tarafından oldukça beğeni kazanan SüperCan 2 oyununu hemen indirip deneyin.

Süper Can 2 oyununu indirmek ve üye olmak ücretsizdir. Ayrıca oyunun ilk bölümü ücretsiz oynanabilmektedir. Ücretsiz bölümü bitirdikten sonra hesabınızı aktive etmeniz gerekmektedir. Aktivasyon işlemi sonrasında diğer bölümleri, yeni maceraları oynayabilirsiniz.

Yukarıda yer alan SüperCan 2 oyununa ait videoyu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Süper Can 2 oyununu indirmek için buraya tıklayın.

Süper Can 2 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP, Windows Vista veya Windows 7 İşletim Sistemi
Intel Pentium 4, 2.0 GHz veya AMD Athlon XP 2000+ İşlemci
Shader Model 1.1 ve T&L destekli 128 MB ekran kartı (Nvidia GeForce FX 5200 / ATI Radeon 9600) veya üzeri 512 MB (Windows XP için) / 1 GB (Windows Vista ve Windows 7 için) RAM veya üzeri DirectX 9 uyumlu ses kartı
3 GB Boş Sabit Disk Alanı

Süper Can 2 Trailer, Süper Can Oyunu izle, Süpercan Oyunu indir, SüperCan 2 oyunu ne zaman çıkıyor, Süper can 2 oyunu çıktı mı, Süpercan 2 oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML