Sunless Sea Oyunu İnceleme

Sunless Sea Oyunu İnceleme
Sunless Sea Oyunu İnceleme

Sunless Sea Oyunu İzle

Sunless Sea Oyunu Hakkında Bilgi

Sunless Sea adlı oyunda deniz canavarları ve korsanlar ile savaşacak, güneş yüzü görmeyeceksiniz. Bu serüven dolu, hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz oyun size çok farklı bir deneyim yaşatacak.

Oyunun adından da anlaşılacağı üzere güneşsiz denizde mücadele veriyorsunuz. Oldukça karanlık olan oyunda yeni yerler keşfedecek, çok geniş harita bilgisi ile bu yerlere ulaşacaksınız. Kuş bakışı görünüme sahip olan oyunda, çok farklı haritalar yer almaktadır. Oldukça farklı atmosferlerin yer aldığı oyunda akıl sağlığınızı da korumalısınız.

Oyunda yer alan haritalar gerçek dünya haritasından çok farklı. Kullanıcısına büyük oranda ipuçları veren bu haritalarla denizin derin sularında yolculuğunuzu kontrollü sürdürme olanağı bulabileceksiniz.

Sunless Sea, karanlık bir ortamda oynandığı için çok yüksek grafik özellikleri aranmamalıdır. Yukarı yer alan Sunless Sea oyununa ait videoyu izleyerek oyun hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sunless Sea Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP veya Üstü İşlemci
2 Ghz İşlemci
1 GB RAM
Minimum 1280×768 çözünürlüklü Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
700 MB Boş Sabit Disk Alanı

Sunless Sea Trailer, Sunless Sea Oyunu izle, Sunless Sea Oyunu indir, Sunless Sea oyunu ne zaman çıkıyor, Sunless Sea oyunu çıktı mı, Güneşsiz Deniz oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML