Strike Vector Oyunu İnceleme

Strike Vector Oyunu İnceleme
Strike Vector Oyunu İnceleme

Strike Vector Oyunu İzle

Hayallerinizi Gökyüzüne Taşıyın Strike Vector

Özellikle de opsiyonel kullanımı ve çeşitli modlara uyum sağalması sebebi ile strike vector pek çok oyuncu için oldukça fantastik bir görünüme sahip vaziyettedir. Bu sebeple de kişilerin dikkatini son zamanlarda üzerine toplayan oyun hem tps hem de fps yapısı ile oynanabilmektedir. Oyun içerisinde barındırmış olduğu grafikler ve heyecan verici tasarımı sayesinde gerçekliği yakalayabildiği gibi aynı zamanda da yüksek temposu ile nabzınızı hızlandıracaktır.

Bilindiği üzere aksiyon oyunlar genel bir tabana yayılmış vaziyettedir. Ancak strike vector bunun ötesine geçebilen oyunlar arasında kendine sağlam bir yer edinebilmiş vaziyettedir. Bu makamı kazanmasında ki en büyük etken ise özellikle de oyunun kullanıcıya tanıdığı tasarlama imkânıdır. Sahip olduğunuz gemiyi çeşitli görünüşlere sokabildiğiniz gibi daha gerçekçi adımlarda atabilirsiniz. Bu adımların örneklendirilmesi gerekir ise özellikle de uçağın silah ve benzeri ekipmanlarının yerlerinin değiştirilebilmesinin yanı sıra uçağın konfigürasyon ve tasarımının da değiştirilebilir olmasıdır. Bilindiği üzere fps oyunları çeşitli işletim sistemleri kullanıldığında pek çok farklı hatalar verebilmektedir.

Farklı olarak strike vector kurumsal hizmet anlayışı sayesinde oyuncuların her türlü problem ve şikâyetlerini dinlemek üzere bir müşteri temsilcisi ekibine hali hazırda sahip durumdadır. Bu sebeple de oyunun kurulumundan oynanış ekranına kadar zevk alamamanız olanak dışı bir vaziyete bürünmüş vaziyettedir. Gökyüzünü ele geçirmek için oynanabilecek en harika oyunlar arasında strike vector parmakla gösterilen oyunlardan sadece biridir.

Strike Vector Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP İşletim Sistemi
Processor: 2.0+ GHz İşlemci
2 GB RAM
SM3 Uyumlu Ekran Kartı
DirectX Version 9.0
5 GB Boş Sabit Disk Alanı
Not: Xfire ve SLI desteklemiyor.

Strike Vector Trailer, Strike Vector Oyunu izle, Strike Vector Gökyüzü savaş Oyunu indir, Strike Vector oyunu ne zaman çıkıyor, Strike Vector oyunu çıktı mı, Strike Vector oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML