Steins; Gate Oyunu

Steins; Gate Oyun İncelemesi
Steins; Gate Oyunu

Steins; Gate Oyunu İzle

Anime Serisinden Oyuna: Stains; Gate

2011 yılında yayınlanan anime serisi yayınlandığı dönemde ve sonrasında dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından beğenilerek takip edilmişti. Bu animede hem hikâye hem de işleniş o kadar etkileyiciydi ki tüm dünyada bir anda bu anime serisinin hayranları oluşmaya başladı. Bu yüzden oldukça beğenilen bu anime serisini oyununu yapmaya karar verdiler. İlk olarak 2013 yılında piyasaya sürülen bu oyunda animedeki hikâyeye sadık kalınarak bir senaryo oluşturuldu.

Dolayısıyla animeyi izleyip de bu serinin hayranı olan insanlar oyundan da aynı zevki alabilirler. Steins; Gate oyununda hikâye bir grup arkadaşın mikrodalga fırını geçmişe mesaj gönderen bir cihaza çevirmeleri ile başlıyor. Oyun içerisinde animede olduğu gibi bilimsel çalışmalar yapan bir ekibin dikkatini çeken genç mucitlerin başından geçenlere tanık oluyorsunuz.

Bu oyunda anime serisinde olduğu gibi her an heyecanlı ve sürprizlerle dolu bir senaryo sizleri bekliyor. Ayrıca oyun içerisindeki karakterlerin ne kadar gerçekçi olduğunu gördüğünüzde oyunu oynamaktan kendinizi alamayacaksınız.

Hele ki anime izleyenlerin karakterleri daha yakından tanıdığını düşündüğümüzde oyun içerisinde karakterlerden beklenen davranışları tahmin etmeleri ve bu sayede oyunu daha rahat oynayabileceklerini söylemek gerekir.

Steins; Gate Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP, Vista, 7, 8 İşletim Sistemi
Pentium 4 İşlemci
DirectX 9.0c Uyumlu 64 MB VRAM Ekran Kartı
1024×768 Ekran Çözünürlüğü
3 GB Boş Sabit Disk Alanı

Steins; Gate Trailer, Steins; Gate Oyunu izle, Steins; Gate Oyunu indir, Steins; Gate oyunu ne zaman çıkıyor, Steins; Gate oyunu çıktı mı, Steins; Gate oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML