Starcraft II: Heart of Swarm Oyun İnceleme

Starcraft II: Heart of Swarm Oyun İnceleme
Starcraft II: Heart of Swarm Oyun İnceleme

Starcraft II: Heart of Swarm Oyun İnceleme Oyunu İzle

Strateji Oyunlarının En İyilerinden

Strateji oyunları arasından fantastik bir çerçeve ile güçlendirilmiş Dünyanın en iyi oyun serisi Starcraft II: Heart of Swarm versiyonunun ilk trealerını 2013 yılında yayınladı. Gerçekten oyun diğer strateji oyunlarından çok başka. Blizzar, Starcraft II: Wings of Liberty den sonra 12 yıllık özlemi bu seri ile sonlandırmıştır. Bu seride oyuna başka heyecanlar ve dinamikler kattığını görebiliyoruz. Çok fazla irdelemeyeceğim heyecanınızın bitmemesi için ama gerçekten güzel bir oyun olmuş. Zerg’ lerin ve Corrogen’in hikâyesi ve maceraları bu bölümde de son hızıyla devam ediyor.

Starcraft II serisinin tutkunuysanız bu oyunu halen oynamadıysanız gerçekten çok seveceğinize eminim. İlk versiyonunda bazı açıklar oyunun sayfasında veya oyun forumlarında yamalarla düzeltilebiliyor. Blizzard yine tekniğini konuşturmuş şeklinde yorumlar yaptıran Heart of Swarm ı, eleştirirken bir Diablo yaratıcınsın ellerinden çıktığını unutmayalım derim. Diablo tutkunları bu serilerle zaten maceralarına tüm hızıyla devam ediyor.

StarCraft fanatiklerinin söylemlerini incelediğimizde Zerg’in karakterlerini ve HotS’nin görevlerini çok beğendiklerini görebiliyoruz. Hatta bazı kullanıcılar şu ana kullandığınız tüm taktikleri unutun şeklinde konuşuyor. StarCraft fanatikleri Avrupa’da o kadar fazla ki İsveç’te politikacılar kozlarını bu oyunda paylaştılar. Evet, inanılmaz ama gerçek İsveç’ de 2014 yılında yaklaşık 8 siyasi parti kozlarını bu arenada paylaştılar. Bu etkinliği gerçekleştiren kişi ise İsveç’in kültüründe olduğunuz savunuyor.

Starcraft II: Heart of Swarm Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 X2 İşlemci
NVIDIA GeForce 7600 GT veya ATI Radeon X800 XT Ekran Kartı
1.5 GB RAM
20 GB Boş Sabit Disk Alanı
Geniş bant İnternet Bağlantısı

Starcraft II: Heart of Swarm oyununu denemek için buraya tıklayın.

Starcraft II: Heart of Swarm Trailer, Starcraft II: Heart of Swarm Oyunu izle, Starcraft II: Heart of Swarm Oyunu indir, Starcraft II: Heart of Swarm oyunu ne zaman çıkıyor, Starcraft II: Heart of Swarm oyunu çıktı mı, Starcraft II: Heart of Swarm oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML