Spelunky Oyunu İnceleme

Spelunky Oyunu İnceleme
Spelunky Oyunu İnceleme

Spelunky Oyunu İzle

Spelunky Yeni Mecaralar Peşinde

Oyuna ilk demosunu izlediğinizde oyunun yaratanın İndiana Jones fazlaca etkilendiği bariz bir şekilde belli olmaktadır. Tarihi ve gizemi sevenler için yaratılmış bir oyundur. Oyun da kırbaçlı kahramanımızı yeni serüvenler, düşmanlar ve engeller beklemektedir.2008 versiyonundaki oyundan geliştirilmiş engeller, sesler, sırlar, gizli yerler, grafik ve görüntüler gözümüze çarpıyor.

Ayrıca oyunda küçük kız, arkeolog, arap hacı gibi kahramanlar da bulunmaktadır. Oyunda tek oyuncu veya arkadaşlarla birlikte aynı platformda düşmanlara ve zararlı hayvanlara ve engellere karşı şavaşıyoruz. Kırbaçlı kahramanımızın kırbacıyla düşmanları öldürebiliyor veya üzerinden zıplayarak devre dışı bırakabiliyoruz. Oyun içerisindeki el bombalarını kullanarak yıkım yaratabiliyoruz.

Z tuşunu kullanarak zıplama özelliği, X tuşu ile kahramanımızın kırbacını kullanmasını ve karşısına çıkan yaratıkları öldürmesini tuşuyla da el bombalarını ve malzemeleri seçebiliyoruz. Kolay gibi görünse de komutların kontrolünde zorlanmalar yaşayabiliyorsunuz. Bunun için sürekli oyunda aktif olmanız gerekmektedir. deathmatch bölümünde ise yapay zekâya sahip düşmanlarla savaşabilinmektedir.

Spelunky oyununda hızlı, verilen malzemeleri doğru ve zamanında kullanılması size bir sonraki bölüme geçirecektir. Bilgisayarınızda veya tabletinizde 112 MB yer tutacak oyun 3 adet IGF ödüllü almayı başarmış bir oyundur. Oyunu 14,99 dolar karşılığında oyun indirilebiliniyor. Bu nedenle kullanıcıları tarafından azalma oluyor. Oyunun andıran farklı formatlarda başka oyunların çıkmasına neden olmaktadır.

İleriki dönemlerde oyunun ücretsiz olarak oyun severlerle buluşacağı bildirilmektedir. Oyunu bilgisayarınıza veya tabletinize indirdiğiniz anda hiç sıkılmayacağınızın garantisi verilmektedir. Basit formatlı gibi dursa da oyun son derece kaliteli ve zekâ gerektiren oyundur.

Spelunky Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 / 8 İşletim Sistemi
Intel Core 2 Duo 2.8GHz İşlemci
2 GB RAM
3D Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
200 MB Boş Sabit Disk Alanı

Spelunky Trailer, Spelunky Oyunu izle, Spelunky Oyunu indir, Spelunky oyunu ne zaman çıkıyor, Spelunky oyunu çıktı mı, Spelunky oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML