SpellForce 2: Demons of the Past İnceleme

SpellForce 2: Demons of the Past Oyunu İnceleme
SpellForce 2: Demons of the Past Oyunu İnceleme

SpellForce 2: Demons of the Past Oyunu İzle

Spellforce 2: Demons Of The Past İle Korkularınızla Yüzleşin

Kazanan olmak ve bunu planladığınız stratejiler ile yapmak istiyorsanız daha ne bekliyorsunuz? İlk serisi milyonlarca kişi tarafından ilgi gören SpellForce 2, sizlere eşsiz bir macera ve adrenalin deneyimini sunmaya devam ediyor. Üstelik ilk oyun bölümünde elde edemediğiniz sonuçları bu serisinde başarılı bir şekilde elde edebileceğiniz müjdesini de sizlere verelim.

Topraklarınızı korumak, savaşarak ve rakiplerinizi yenerek sahip olduğunuz alanları çok daha fazla büyütmek ve hüküm sürmek istiyorsanız o zaman SpellForce 2: Demons of the Past oyunu sizin için tam bir biçilmiş kaftan olacaktır. Düşmanlarınızı her yendiğinizde çok daha fazla güçlenecek ve böylece her yere hâkim olmayı da başarabileceksiniz. Ancak bunun bu kadar mümkün olmadığını sizlere belirtelim. Çünkü zorlu yollardan geçecek ve tüm kötü savaşçıları tek tek mağlup etmek zorunda kalacaksınız.

Oyunun bu serisi grafikler bakımından da adeta tavan yaptırmaktadır. Oynamaya başladığınız andan itibaren kendinizi gerçek bir mücadelenin ortasında bulma hissini sizlere vermeye devam ediyor. Bu sayede adrenalin dolu anları yaşamanın ne denli mümkün olduğunu da fark edebiliyorsunuz. Aklınıza güveniyor ve rakiplerinizi devirme hesapları yapıyorsanız bütün bunlar için sizlerde hemen bu oyunu internet üzerinden indirebilir ve dilediğiniz zaman oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer kendinize inanıyorsanız sizlerde bu tutku dolu oyunun içerisinde hemen yerinizi alın. Herkese şimdiden bol şans dileriz.

SpellForce 2: Demons of the Past Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3 / Windows VISTA SP2 / Windows 7 / Windows 8 İşletim Sistemi
AMD veya INTEL Dual-Core 2.4 GHZ İşlemci
1 GB RAM
512 MB DirectX 9.0c Uyumlu Shader Model 3.0 Destekli Ekran Kartı
9 GB Boş Sabit Disk Alanı

SpellForce 2: Demons of the Past Trailer, SpellForce 2: Demons of the Past Oyunu izle, SpellForce 2: Demons of the Past Oyunu indir, SpellForce 2: Demons of the Past oyunu ne zaman çıkıyor, SpellForce 2: Demons of the Past oyunu çıktı mı, SpellForce 2: Demons of the Past oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML