Sokak Basketbolu Oyunu İndir

Sokak Basketbolu Oyunu İndir
Sokak Basketbolu Oyunu İndir

Sokak Basketbolu Oyunu İzle

Basketbol Heyecanını Sokaklara Taşıyın

Özellikle Amerika’da oldukça popüler olan basketbol, sadece sahada değil, sokaklarda da son derece yaygınlaşmış durumda. Uluslararası ağda çok oyunculu olarak, internet üzerinden sokak basketbolu oynamak istiyorsanız bu oyun tam size göre.

İstediğiniz oyun pozisyonunu seçip kendinizi geliştirmeye başlayın. En alt seviyede başlayacak olan karakteriniz, siz oyun oynadıkça, maçlar kazandıkça kendini geliştirebilecek. Oyuncunuzu geliştirmenin yanı sıra oyunda kilitli olan bazı özellikleri oynadıkça açacaksınız.

İnternet üzerinden diğer oyuncularla birlikte takım kurabilir ve farklı takımlara karşı maçlara çıkabilirsiniz. Oyunun ücretsiz olarak kullanıcılara sunulması ise bu sokak basketbolu oyununu daha çekici hale getiriyor. Yukarıdaki videoyu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Freestyle2: Street Basketball oyununu indirmek için buraya tıklayın.

Freestyle2: Street Basketball Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Window XP İşletim Sistemi
P4 2.8 GHZ İşlemci
1 GB RAM
GEFORCE 7600 GT 512MB Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
İnternet Bağlantısı
1500 MB Boş Sabit Disk Alanı

Freestyle2: Street Basketball Trailer, Freestyle2: Street Basketball Oyunu izle, Freestyle 2: Street Basketball Oyunu indir, Freestyle 2: Street Basketball MMO oyunu ne zaman çıkıyor, Sokak Basketbolu oyunu çıktı mı, Sokak Basketbolu oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML