Shovel Knight Oyunu İncemele

Shovel Knight Oyunu İncemele
Shovel Knight Oyunu İncemele

Shovel Knight Oyunu İzle

Kürek Şövalye Shovel Knight

Müthiş oyunlarından birisi olan kürek şövalye oyununda klasik bir macera oyununu içeriyor. Kendi adını taşıyan küreğinle yeteneğinizi tekrar gösterebilirsiniz. Arayış içerisinde olacağınız oyunda kendinizi bir şövalye gibi hissedecek ve oyunun içerisinde yer alan maceraları ile keyifli anlar yaşayacaksınız.

Oyun içerisinde sizlerin elinde çok amaçlı bir silah yer alacaktır. Acımasız karakterlere karşı gücünüzü göstererek ve macera dolu anlara tanık olacaksınız. Klasik video oyunlarını anımsatan özelliği sayesinde oyuncuya farklı bir oyun oynama platformu sunmaktadır. Oyunu içerisinde yer alan renk paletleri ve grafikler ile oyunu kaliteli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Karakteri kontrol paneli yardımı ile kontrol altında tutabilirsiniz. Hazineleri engelleri aşarak hemen kazamaya ve ele geçirmeye başlayabilirsiniz. Kaydırma çubukları sayesinde kötü karakter ve engelleri bir bir aşmanız gerekecektir. Düşmanlardan kolay yoldan kurtulmak adına sopa kullanılabilmektedir. Oyunun seviyesi arttıkça karakteriniz güçlenecektir. Fakat oyununda tabi ki zorluk seviyesi artacak daha sert düşmanlarla karşı karşıya geleceksiniz.

Toplanmış olan tüm emanetler sizin gücünüzü de belirleyici olacaktır. Hazine avına çıkmış bir karakteri canlandıracağınız bu oyunda engellere karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Shovel Knight oyunu oynayarak oldukça keyifli anlar geçirebilirsiniz. Emanetleri almak ve hazinelere ulaşabilmek adına hemen sizlerde oyun içerisine geçiş yapabilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Shovel Knight Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP2 İşletim Sistemi
Intel Core 2 Duo 2.1 GHZ veya Eş Değer İşlemci
2 GB RAM
Intel Core HD (2000/3000), 256MB Ekran Kartı
DirectX Version 9.0
250 MB Boş Sabit Disk Alanı

Shovel Knight Trailer, Shovel Knight Oyunu izle, Shovel Knight Oyunu indir, Shovel Knight oyunu ne zaman çıkıyor, Shovel Knight oyunu çıktı mı, Kürek Şovalye oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML