Sherlock Holmes The Silver Earring Oyunu İndir

Sherlock Holmes The Silver Earring Oyunu İndir

Tüm zamanların gelmiş geçmiş en zeki dedektifi yine iş başında. Ancak durum bu sefer oldukça farklı. Çünkü siz izleyici veya okuyucu değil direkt olarak zekânın hayata geçtiği alanın içerisinde yer alıyorsunuz.

Sherlock Holmes zaten sadece ismi ile bile yeterli ilgiyi ve saygıyı gören bir seridir. Özellikle filmleri ve kitapları sonrasında popülerlik savaşından hızlıca yükselebilen bu haşarı dedektif için hazırlanan Sherlock Holmes: The Silver Earring oyunu da oldukça başarılı bir performans sunmaktadır.

Oyunun temeli Sherlock Holmes için hayatın anlamı olan zekâ, düşünme ve sorunları Çözme üzerine inşa edilmiş durumda. Yani siz oyuna başladığını an bir yandan zeki bir yandan da her şeyi görebilen bir Sherlock Holmes haline geleceksiniz.

Bilgisayar başında devamlı aksiyon kovalamayı seven birisi iseniz, zekâ oyunları size çantada keklik gibi görünüyorsa, durup durup zihin jimnastiği yapıyorsanız o zaman sizin de hedeflediğiniz oyun Sherlock Holmes: The Silver Earring oyunu olmalı.

İlk etapta ücretsiz demo sürüm olarak sunulan Sherlock Holmes: The Silver Earring oyunu zaman içerisinde beğenmeniz ve oynayama devam etmek istemeniz durumunda kendi sistemi üzerinden ücreti ödenerek yüklenebiliyor.

Oyunu oynadıkça daha da fazla sardığınız ve başından kalkmakta zorlandığınızı göreceksiniz. Sherlock Holmes için başlayan her yeni aksiyon ve zekâ savaşları sizi de oyunun içerisine alacaktır.

Kısacası denemenizde fayda olan bir oyun. En azından aklınızda kalmaz. Birkaç günlüğüne bile olsanız bir Sherlock Holmes olma hayaliniz de içinizde kalmaz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Microsoft Windows98/ Me/2000/XP (Sadece bu serilerde çalışmaktadır)
Intel Pentium® III 600 MHz veya daha yüksek seviyeli AMD Athlon İşlemci
256 MB RAM
1500 MB boş Hard Disk alanı
32 MB Microsoft DirectX® 9 Ekran Kartı
DirectX® 9.0 ve daha üst desteklere sahip Ses Kartı

Boyut: 334.3 MB

bedava oyun indir sitesi ekibi tarafından beğeni kazanan bu oyunu indirmek için tıklayın.

Sherlock Holmes The Silver Earring Oyunu, dedektiflik oyunu indir, Sherlock Holmes The Silver Earring Oyunu

2 Yorum “Sherlock Holmes The Silver Earring Oyunu İndir”

  1. Alperen :

    Süper bir site

  2. araz :

    salam aleykum

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML