Shadowrun Dragonfall Oyunu İncemele

Shadowrun Dragonfall Oyunu İncemele
Shadowrun Dragonfall Oyunu İncemele

Shadowrun Dragonfall Oyunu İzle

Yeni Serisiyle Aksiyon Dolu Bir Oyun Sizlerle Buluşuyor

Shadowrun, yıllardır oyun severlerle buluşan bir aksiyon olması yönünden sürekli teknoloji gündeminde kalmayı başarmıştır. Bu oyun düzenli olarak oyun severlerle buluşturduğu yeni serileriyle yeni çözülecek şifreler, yeni uygulamalar ve zorluklarla karşınıza çıkmıştır. Oyunun en son serisi ise Dragonfall adını almıştır. Bu oyunda her şeyden önce öne çıkan haritanın daha geniş ve daha ayrıntılı olarak ekranın sağ altında konumlanmasıyla sizlere oyunu oynarken kolaylık sağlamasıdır.

Bunun yanı sıra oyunda diğer serilerde görülmeyen grafik özellikleri daha canlandırılarak oyun severlerle buluşturulmuştur. Bu seri, Berlin’de geçmektedir. Berlin’de kahramanı bekleyen birbirinden değişik tehlikeler, aşılması gereken badireler oyun, diğer serilerden sıyrılarak tamamen yenilikçi bir anlayışla oyun severlere sunulmuştur.

Ayrıca oyunda ortaya çıkan bir başka yenilik de oyunu kaydetme olanağının yenilenmesidir. Hatırlanacağı üzere önceki sürümlerde oyunu sadece bölümlerden bölümlere kaydetme olanağı gerçekleştiriliyordu. Fakat autosave adlı yeni dizaynla bu sıkıntının önüne geçilerek oyun severlerin oyunu istediği anda oyunu kaydetmeleri sağlanmıştır. Yine oyuna eklenen quick load özelliğiyle kaydettiğiniz bu oyunu kaldığınız yerden oynama olanağına sahip olabilmektesiniz.

Shadowrun Dragonfall oyunuyla sizler de aksiyonun zirvesine ulaşabilecek ve yeni eklenen karakterlerle de yeni zorluklarla başa çıkmanın peşine sürükleneceksiniz. Oyun, birçok platform tarafından desteklenerek sizlere sunulmaktadır. Yeni serisiyle de oyun severlerden tam not alan oyun, ileriki tarihlerde oyun severlerine yeni grafik özellikleriyle ve yeni senaryo anlayışıyla çıkmanın hesaplarını yapmaktadır.

Shadowrun Dragonfall Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3/Vista/Windows 7 İşletim Sistemi
x86 Uyumlu 1.4 GHz İşlemci
2 GB RAM
DirectX Uyumlu 3D, en az 256 MB Ekran Kartı
DirectX Version 9.0
2 GB Boş Sabit Disk Alanı

Shadowrun Dragonfall Trailer, Shadowrun Dragonfall Oyunu izle, Shadowrun Dragonfall Oyunu indir, Shadowrun Dragonfall oyunu ne zaman çıkıyor, Shadowrun Dragonfall oyunu çıktı mı, Shadowrun Dragonfall oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML