Secrets of Raetikon Oyunu

Secrets of Raetikon Oyunu
Secrets of Raetikon Oyunu

Secrets of Raetikon Oyunu İzle

Aksiyon Ve Macera Düşkünlerinin Oynaması Gereken Bir Oyun

Oyun, resmî olarak 17 Nisan 2014 tarihinde piyasaya sunulmuştur. Oyunun tasarımını Broken Rules yapmıştır. Oyun, Windows işletim sisteminin yanı sıra Linux ve OS X işletim sistemlerinde de oynanabilmektedir. Oyunda antik çağdaki hayvanlar kurgulanarak karşınıza çıkar. Tek kişilik olarak tasarlanmış oyunda, ilerlemeli maceralar çözülmeyi beklemektedir.

Raetikon bölgesi, gür lagün ağaçlarla kaplı bir bataklıktır. Aynı zamanda ormanlık ağaçlarla çevrili bir bölgede oyuncu bölgedeki gizli hazineleri ele geçirme peşindedir. Oyunda seviye atlayabilmeli için hayvan heykelleri bulunmalıdır. Ayrıca bazı hayvan fosilleri de sandığa eklenerek saldırgan düşmanlara karşı kullanılmalıdır. Oyun, klâvye ve fare kullanılarak oynanmalıdır. Oyuna şu ana kadar 10 puan üzerinden 6 puan verilerek derecelendirilme yapılmıştır. Oyunun eleştirilen eksik yanı birbiriyle tutarsız leveller olurken; grafik çizgileri, kahramanın hareket esnekliği bakımından takdir edildi.

Alp ormanlarında geçen Secrets of Raetikon 360 derecelik hareket kabiliyetiyle başarılı bulundu. Oyun, 2D dünyanın gizemli yönlerini oyun severle buluşturuyor.

Oyunun genel özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

1. Oyun, 2D dünyada geçer ve sadece tek bir kahraman tarafından yönetilir.
2. Grafik çizgilerin başarılıca işlendiği sanal bir ekosistemde esrarengiz buluşların peşine düşülür.
3. Antik Çağ’ın fantastik yaratıkları, hayvan-krallar ile örülü bir interaktif dünyada yolculuk yapılır.
4. Raetikon’daki gizemli yaratıklardan oluşan bulmaca serüveni çözülmeyi bekler.

Secrets of Raetikon Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP / Vista / 7 / 8 İşletim Sistemi
2 GHz İşlemci
1 GB RAM
Intel HD 4000 Ekran Kartı
200 MB Boş Sabit Disk Alanı

Secrets of Raetikon Trailer, Secrets of Raetikon Oyunu izle, Secrets of Raetikon Oyunu indir, Secrets of Raetikon oyunu ne zaman çıkıyor, Secrets of Raetikon oyunu çıktı mı, Secrets of Raetikon oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML