Saint Row IV Oyun İnceleme

Saint Row IV Oyun İnceleme
Saint Row IV Oyun İnceleme

Saint Row IV Oyunu İzle

Açık Dünya Oyunlarının En Nadidesi

Beynimizin sınırlarını zorlayan bir oyun Saints Row serisine bir yenisini daha eklemiştir. Birçok kişi tarafından basit bir oyun olduğu yönünde eleştirilen bu oyun serileri aslında Dünya’da en çok tercih edilen oyunlar arasında. Saint Row oyunun konusu Amerikan Başkanını canlandırıyorsunuz ve ülkenizi uzaylı saldırılarına karşı koruyor ve savunuyorsunuz. Tabii oynayanlar bilir anlatıldığı kadar basit değil.

Beğen kazandıkça serisine seri katarak ilerleyen bir oyun olarak Saint Row IV de tam anlamıyla neredeyse kusursuzlaştırılmış bir oyun. Büyük bir aksiyon videosuyla başlıyor. Bir yandan ön hikâyeyi anlatırken bir yandan da ilk kez Saint Crow oynayacaklara oyun oynanış şekli ile ilgili bilgiler veriyor. Havada giden bir nükleer füze üzerine tutunup Beyaz Saray a yol alıyoruz ve orada halkın sevgisini kazanıyoruz. Büyük bir aksiyon içerisinde maceradan maceraya koşuyoruz ve sadece kahramanlık taslamıyoruz bazen suç da işleyebiliyoruz. Eğer Saint Row oynayacaksanız mantığınızı tamamen ortadan kaldırmalısınız.

Dördüncü oyunun en önemli farkı süper güçler. Bizi ve dünyalıların geri kalanını uzaylılar esir alıyor ve yaşam simülasyonuna bağlıyorlar ve bambaşka bir dünyada yaşamaya başlıyorsunuz. Birde önceki oyunlardan farkı tabanca, tüfek, lazer silahların patlama efektleri bizlere fazlasıyla heyecan katıyor. Evet, gerçeklikten çok çok uzak bir dünya ama bu sistemde kafamızı dağıtıp rahatlamamızı sağlayan bir oyun deneyin derim.

Oldukça basit olarak oynanan bu oyun için yapmanız gereken stratejinizi iyi kullanmak olacaktır. Yeni nesile göre uyarlanan bu oyun zevkli ve zaman açısından da macera dolu bir oyundur.

Saint Row IV Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista (x86 or x64) İşletim Sistemi
Intel Core 2 Quad Q6600, AMD Athlon II x3 İşlemci
4 GB RAM
NVIDIA GTX 260 | AMD Radeon HD 5800 Ekran Kartı
DirectX Version 10
10GB Boş Sabit Disk Alanı

Saint Row IV Demo Oyunu indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. Oyunun demo sürümünü yüklemek istiyorsanız bilgisayarınızda steam yüklü olması gerekmektedir.

Saint Row IV Trailer, Saint Row IV Oyunu izle, Saint Row IV Oyunu indir, Saint Row IV oyunu ne zaman çıkıyor, Saint Row IV oyunu çıktı mı, Saint Row IV oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML