Rymdkapsel Oyun İncelemesi

Rymdkapsel Oyun İncelemesi
Rymdkapsel Oyun İncelemesi

Rymdkapsel Oyunu İzle

Bağımlısı Olacağınız Macera İçin

Teknolojinin getirdiği yenikleri saymakla bitirilmeyecek kadar fazla olması hayatımıza daha çok girdiğini kanıtlar niteliktedir. Büyük küçük herkeste var olan akıllı telefonlar oldukça fazla kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Adı üstünde akıllı telefon olduğundan hafızasına binlerce not, kişi ve oyun yüklenebilir. Yeni nesilin hayranlıkla oynadığı bu oyunlara bir yeni eklenerek maziyi hatırlamanıza az da olsa yardımcı olacak türden bir oyundur.

İsmi Rymdkapsel olan bu oyunun Türkçe karşılığı uzay kapsülü anlamına gelmektedir. İlk bakışta sıkıcı gibi görünse de tamamen stratejiye bağlı olarak oynanan bir oyundur. Oyunun amacı elinizdeki malzemeleri kullanarak yeni binalar inşa etmek ve etrafa ulaşmaya çalışmaktır. Elinizdeki malzemeleri son derece dikkatli kullanmanız gerekecektir, boşa harcanan bu malzemeler bina inşa etmenizde işinize yarayacağından dikkatli ve mantıklı kullanılması gerekecektir.

Eski nesilin tetris olarak adlandırdığı oyuna ek bir kaç değişiklik yaparak eski ve yeni nesili ortada buluşturmak tek amaçtır. Oyun ekranında size yol gösterici nitelikte olan bir sonraki inşa edilmesi gereken binalar görünmektedir. İnşa ettiğiniz bu binaları da etrafta size saldıracak komşularınızdan korumalısınız. Bunun içinde her inşa ettiğiniz binadan karşılık alacağınız silah ve ödüller yeterli olacaktır. Oyunda her ayrıntıya yer verilmeye özen gösterilmiş malzeme ve işçi saynız ve durumunuz hakkında da bilgiler verilmektedir.

Oldukça basit olarak oynanan bu oyun için yapmanız gereken stratejinizi iyi kullanmak olacaktır. Yeni nesile göre uyarlanan bu oyun zevkli ve zaman açısından da macera dolu bir oyundur.

Rymdkapsel Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP veya üstü
1.5 GHz Core2Duo İşlemci
2 GB RAM
OpenGL 1.4 veya Daha İyi Ekran Kartı
100 MB Boş Sabit Disk Alanı

Rymdkapsel Trailer, Rymdkapsel Oyunu izle, Rymdkapsel Oyunu indir, Rymdkapsel oyunu ne zaman çıkıyor, Rymdkapsel oyunu çıktı mı, Rymdkapsel oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML