Rocksmith Gitar Öğrenme Oyunu İndir

Rocksmith 2014 Edition Gitar Öğrenme Oyunu İnceleme
Rocksmith Gitar Öğrenme Oyunu İndir

Rocksmith 2014 Edition Oyunu İzle

Rocksmith 2014 Edition Oyunu

Rocksmith 2014 Edition Ağustos Ayı’nda ülkemizde satışları başladı. Gitar öğrenmeyi çok kolay ve eğlenceli hale getiren bir oyun olan Rocksmith daha önceki versiyonları oynayan varsa yeni versiyonunu çok daha beğenecekler. Ayrıca PC ve Xbox uyumlu olan oyun tamamıyla 7 den 70 e herkesin keyifli vakit geçirmesi için tasarlanmış.

Eğer biraz olsun müziğe ilgimiz varsa mutlaka evimizde çalmadığımız belki de zamansızlıktan çalamadığımız gitar mevcuttur. Klasik veya elektrogitar hatta bass gitar da olabilir az çok bilgi sahibi olan herkesin çok ama çok ilgisini çekecek bir oyun bu. Rocksmith, Guitar Rising adlı bir yayınlanamamış projenin kapsamında bizlere sunulan bir oyun olma özelliği taşır ve bu özelliği ile diğer müzik ve simülasyon ürünlerinden kendini ayırır. Rocksmith Cable adlı bir kablo ile gitarımızı konsola veya PC ‘ye bağlıyorsunuz ve baya gitar öğreniyorsunuz. Cable denilen kablodan ses desibelinden tutun, birçok ayarı yapabileceğimiz bir kısım var. Dünya’da gitar çalmayı bu metodla öğrenen bir milyon insan var.

2014 versiyonunda ara yüzü yenilenmiş ve bir kaç özellik eklenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Guitar Hero ve benzerlerine oranla çok yüksek bir profesyonelliğe sahip. Önceki versiyonlarına göre çok daha hızlı daha pratik. 50’ nin üzerinde hit parça var istediğinizi seçip pratik yapma imkânı buluyorsunuz. Bir müzik simülasyonu oyunundan beklediğinizden çok fazlası.

Rocksmith 2014 Edition Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista, Windows 7, Windows 8 İşletim Sistemi
2.66 GHz Intel Core2 Duo E6750 veya 2.8 GHz AMD Athlon 64 X2 5600+ İşlemci
2 GB RAM
256 MB DirectX 9 / NVIDIA® GeForce® 8600 GT / ATI Radeon™ HD 2600 XT Ekran Kartı
12 GB Boş Sabit Disk Alanı

Rocksmith Gitar Öğrenme oyununu indirmek için buraya tıklayın. Oyunu indirebilmeniz için bilgisayarınızda steam yüklü olması gerekmektedir.

Rocksmith 2014 Edition Trailer, Rocksmith 2014 Edition Oyunu izle, Gitar Çalma Oyunu indir, Rocksmith 2014 Edition oyunu ne zaman çıkıyor, Rocksmith 2014 Edition oyunu çıktı mı, Gitar Öğrenme oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML