Rayman Legends İnceleme

Rayman Legends İnceleme
Rayman Legends İnceleme

Rayman Legends Oyunu İzle

Rayman Legends İle Eğlencenin Nirvanasına Çıkın

Gün geçtikçe, gelişen teknolojinin de etkisiyle, hem çocuklar için hem de yetişkinler için birçok yeni ve gelişmiş düzeydeki oyunlar piyasaya sürülmektedir. Bu oyunlardan bir tanesi de Rayman Legends’tir. Oldukça iddialı bir çıkış yapan bu oyun, oyun severleri oldukça sevindirecek düzeyde tasarlanmıştır. Bu oyun ile pc için çıkış gerçekleştirmeniz gerekmeyecektir. Bu oyun ile özellikle Xbox 360, PS3, Wii U ve PS Vita oyunlarını sevenler sevineceklerdir.

Rayman Legends oyununun ilk versiyonu oyun severler tarafından çok beğenilmiş ve benimsenmiştir. Diğer versiyonu da aynı şekilde ilgi görmüştür. Üstelik oyun, kullanıcılarını zorda bırakmayacak biçimde, onların kolayca kullanabilmesi için özel tasarlanmıştır. Oyuncu oyuna istediği bir zamanda katılabilir ve istediği zaman ayrılabilir, üstelik oyun kaldığı yerden, kesintisiz olarak devam eder. Oyunda ana düşman savaşları bölümü 3D olarak oyun severleriyle buluşmaktadır.

Epik yaratıklar ve ejderhalar tüm açılardan rahatça saldırabilecek ve kullanıcılar da onları yenebilmek için en iyi oyunlarını ortaya koyabileceklerdir. Rayman’ın 3D unsurunun yanına yeni çizim sistemi ve yeni aydınlatma sistemi de eklendi ve çok daha eğlenceli bir hal aldı. Besteciler, çizerler ve tasarımcılardan oluşan büyük ekip yeni karakterler, yeni müzikler ve yenidünyalar yaratmak için yeniden bir araya geldiler. Günümüzdeki platform oyunlarının şüphesiz en iyi oyunlarından olan Rayman Legends, en kaliteli ve eğlenceli haliyle oyun severleri beklemektedir.

Rayman Legends Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3 / Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8 İşletim Sistemi
Intel Pentium IV 3.0 GHz veya AMD Athlon64 3000 1.8 GHz İşlemci
2 GB RAM
nVidia GeForce 6800GT veya AMD Radeon X1950 Pro Ekran Kartı (256MB VRAM ve Shader Model 3.0 destekli olmalı)
6 GB Boş Sabit Disk Alanı

Rayman Legends Trailer, Rayman Legends Oyunu izle, Rayman Legends Oyunu indir, Rayman Legends oyunu ne zaman çıkıyor, Rayman Legends oyunu çıktı mı, Rayman Legends oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML