PES 2016 PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE Demo Oyunu İndir

PES 2016 PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE Demo Oyunu İndir
PES 2016 PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE Demo Oyunu İndir

Merakla beklenen futbol oyunu Pro Evolution Soccer 2016 Demo sürümü çıktı. KONAMI, oyunun deneme sürümünü piyasaya sürdü. PlayStation 3, PlayStation 4, XBOX 360, XBOX ONE kullanıcıları oyunun demo sürümünü kullandıkları konsola indirerek oyunu oyanayabilirler.

PES 2016 Demo oyunu Bayern Munich, Juventus, Roma, Corinthians, Palmeiras, Fransa ve Almanya takımlarını kapsıyor. Bu takımlarla birlikte iki adet de seçebileceğiniz stat var; bunlardan biri Juventus Stadyumu, diğeri ise Corinthians Stadyumu.

Her sene tartışması yapılan “PES mi daha iyi FIFA mı” diyalogları bu sezon da bayağı süreceğe benziyor. KONAMI, geleceğin yetenekleri arasında gösterilen Juventus’un oyuncusu Morata ile PES 2016 tanıtımını yaptı. Tanıtım videosunda Morata, televizyon başında PES 2016 ile Roma-Juventus Şampiyonlar Ligi final maçını oynuyor. Her ne kadar şu anki takım kalitelerine bakıldığında yakın tarihte böyle bir finalin olması oldukça düşük bir olasılık olsa da KONAMI, lansmanında herhalde çok para harcamayı göze alamadığı için böyle bir senaryoyu kullanıcılara sunmuş olabilir. Olsa olsa konsol üzerinde bu final mümkündür mesajı vermesi de ayrı bir konu.

Videoya dönecek olursak, karşılaşmaya Juventus hızlı başlıyor ve Morata’nın şutu üst direkten dönüyor. Ardından Totti’nin aşırtma golü geliyor ve Roma 1-0 öne geçiyor. Totti gol sevinci esnasında Morata’ya özçekimini gönderiyor. Ardından karşılıklı ataklar neticesinde Morata’nın kafa golü geliyor ve karşılaşma 1-1 oluyor. Karşılaşmanın son anlarında Juventus penaltı kazanıyor ve topun başına Morata geçiyor. Morata, penaltıyı gole çeviriyor ve Juventus, karşılaşmayı 2-1 kazanarak Şampiyonlar Ligi Şampiyonu oluyor.

İşte merakla beklenen PES 2016 resmi tanıtım videosu.

PES 2016 Morata’lı Resmi Tanıtım Videosu

PES 2016 Demo oyunu indirebilmeniz için PlayStation 3, PlayStation 4, XBox 360, XBox One konsollarından birine sahip olmanız gerekmektedir. Bu konsollardan birine sahipseniz, konsolunuzu internete bağlayarak PES 2016 Demo Oyunu indirebilirsiniz.

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML