PES 2015 Oyunu İndir

PES 2015 Oyunu İndir
PES 2015 Oyunu İndir

PES 2015 Oyunu İzle

Pro Evolution Soccer 2015 İncelemesi

Futbol oyunlarında rekabet hiç bitmez. Geçen yılın başında PES ve FIFA arasında çekişme olacağı söylendi ve oldu. Aynı durum 2015 için de geçerli olacak gibi görünüyor. Bu rekabet geleneği sürerken Pro Evolution Soccer 2015’i inceleyelim.

Pro Evolution Soccer 2015 için geçen sürüme göre önemli yeniliği menülerle geliyor. Oyun ara yüzünde de önemli gelişmeler olmuş. Oyun modları içinde My Club ise diğer önemli bir yenilik olarak karşımıza çıkıyor. İyi bir takım kurmayı öngören kaliteli bir mod olduğunu söyleyebiliriz. Oyuncuların birer arabulucu ile alınmasıysa PES 2015’e gerçekçi öğeler katmış.

Bu oyunun kronikleşen sorunu olan lisans alamama olayı ise devam ediyor. Beğenilen birçok önemli futbol kulübünü burada bulamıyoruz. Kısır seçenekler arasında seçenek yapılmaya devam ediliyor. Türkiye’den ise sadece Galatasaray lisanslı olarak yer almış. Kartlarla oyuncuları yerleştirme ve takım yönetim taktiklerindeki artısı ise devam ediyor. Bu açıdan kalitenin tadına varabiliyorsunuz.

Gollerin pozisyon zenginliği de oldukça başarılı. Şutların nasıl güzel gole dönüştüğünü tekrarlarda da izleyebilirsiniz. Kaleciler basit goller yemeye devam etse de, önceki versiyonlara göre daha iyi görünüyor. Bununla birlikte savunmada zafiyet de görülebiliyor. Grafikler açısından Fox Engine kalitesini göstermiş. Ancak rakip FIFA’ya göre biraz geride kaldığı ileri sürülebilir. Özellikle taraftar heyecanı çok iyi yansıtılamamış. Tabi futbol oyunları hele PES hayranı iseniz, mutlaka denemeniz de yarar olacaktır.

Pro Evolution Soccer 2015 Demo oyununu indirmek için buraya tıklayın. Oyunu indirebilmeniz için Steam hesabınızın olması gerekmektedir. Steam hesabı ücretsizdir. Bağlantıya tıklayıp yükleme işleminiz tamamlandıktan sonra oyun adını aratarak bulabilir ve bilgisayarınıza PES 2015 oyununun deneme sürümünü indirebilirsiniz.

PES 2015 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 8.1 / 8 / 7 SP1 / Vista SP2 İşletim Sistemi
Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz veya AMD Athlon X2 240 İşlemci
1 GB RAM
nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 2000 Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
8 GB Boş Sabit Disk Alanı

Pro Evolution Soccer 2015 Trailer, Pro Evolution Soccer 2015 Oyunu izle, PES 15 Oyunu indir, Pro Evolution Soccer 2015 oyunu ne zaman çıkıyor, PES 2015 oyunu çıktı mı, PES 2015 oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML