Pac-Man Championship Edition DX+ Oyunu İndir

Pac-Man Championship Edition DX+ Oyunu İndir
Pac-Man Championship Edition DX+ Oyunu İndir

Pac-Man Championship Edition DX+ Oyunu İzle

Pac-Man Serüveni Devam Ediyor

Oyun incelemesi başlığından da değindiğimiz gibi Pac-Man serüveni devam ediyor. Öyle ki, bu serüven 1980’den bu yana devam ediyor. Pac-Man Arcade tarzı oyun olarak milyonlarca fanının olduğu çok hoş bir oyun olarak oyun severlerin kalbinde taht kurmuştur. Aslında bu oyunun bilgisayar dünyasında çok özel bir yere sahip olduğunu vurgulamak gerekir.

Öyle ki, 2010 senesinde Google kendi arama motoru ana sayfasında, Pac-Man’i bir gün boyunca logosu olarak misafir etmişti. Dolayısıyla bu labirent oyun herkes tarafından çok beğenilmişti ve 80’li yıllarda game-watch şeklinde ellerde dolaşıyordu. Amaç labirentte ilerleyerek önüne çıkanı yiyerek level’i bitirmek. Tabi bu arada hayalet düşmanlardan da kaçılıyor.

Pac-Man oyun yazılımcılarının bir tutkusu olduğundan asla kullanılıp bir köşeye atılmadı. Sürekli gündemde tutuldu ve çeşitli versiyonlarda yeniden yazıldı. Ayrıca videolarının yanısıra Pac-Man Championship Edition DX ile iyi bir versiyona sahip olmuştur. Tutulunca da Pac-Man Championship Edition DX + çıkarıldı. Oyun incelendiğinde, ilk izlenimin sizi tutkunu yapacağı olduğu söylenebilir. Klasik kurgusunu ise koruyor. Yaşınız kaç olursa olsun; bu klasik labirentli, fakat değişik kurgularla bıktırmayacak senaryonun içine kendinizi atabilirsiniz.

Müziklerinin de aynı güzellikte olduğunu söyleyebiliriz. Çılgınca maceralara koşarak yüksek puan alıp skor liderliğini elinizde bulundurmalısınız. Oyuna eklenmiş ilginç bir özellik ise, hayalet veya düşman yaratıkların aniden canlanıp size doğru saldırıya geçmesi. Yani yaratıkların bazen durağan olduklarına hiç aldanmayın. Dolayısıyla taktik savaşlarıyla içiçe bir pac-man oyunu sizleri bekliyor olacak.

Pac-Man Championship Edition DX+ Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 İşletim Sistemi
1 GHz İşlemci
1 GB RAM
DirectX 9 Grafik Aygıtı
DirectX Version 9.0C
İnternet Bağlantısı
500 MB Boş Sabit Disk Alanı

Pac-Man Championship Edition DX+ oyununu indirmek için buraya tıklayın. Oyunu indirebilmeniz için bilgisayarınızda steam yüklü olması gerekmektedir.

Pac-Man Championship Edition DX+ Trailer, Pac-Man Championship Edition DX+ Oyunu izle, Pac-Man Oyunu indir, Pac-Man Championship Edition oyunu ne zaman çıkıyor, Pac-Man Championship Edition oyunu çıktı mı, Pac-Man Championship Edition DX+ oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML