Outland Oyun İncelemesi

Outland Oyun İncelemesi
Outland Oyun İncelemesi

Outland Oyunu İzle

Aksiyon ve Macera Severlere Özel Oyun

Outland eski tarihli olmasına rağmen halen büyük bir ilgiyle oynanmaktadır. Oyun 27 Nisan 2011 yılında oyun severlerle buluşmuştu. Housemarque geliştirici firma olup Ubisoft ise dağıtımını üstlenmişti. Oyun türü olarak aksiyon kategorisindedir. Bir çeşit shooter özelliğine de sahip olan oyun, Prince of Persia benzeri grafik platformuyla da özdeşleşmiş. Aslında konu fantastik unsurlar da içeriyor.

Outland denilen kavram karanlık ve aydınlık düalitesinin yaşandığı bir ortamdır. Karanlık ve aydınlığı gücünüzü ve aklınızı kullanarak kontrol etmekse size düşüyor. Oyunda iki renkle bunlar temsil ediliyor. Kırmızı karanlığı, mavi ise aydınlığı sembolize ediyor. Siz ise bu ikisini kullanarak yolunuzda ilerleyip puzzle gibi soruları çözüyorsunuz. Ayrıca yaratıklarla mücadele edeceğinizden bir çeşit shooter özelliği de var.

Diyelim ki, mavi bir düşman taarruzu var, siz hemen kırmızı güç olun. Ya da tersi durumu yapın. Saf değiştirmek rutin bir durum haline geliyor. Zaten oyun senaryosundaki orijinallik de buradan kaynaklanıyor. Bu açıdan zevkle oynayabileceğiniz platform oyunu olduğunu söyleyebiliriz.

Karakterlerse bölüm ilerledikçe farklı özellikler kazanıyor. Platform konseptine yakışan grafiklerse beklentinin üstüne çıktığından hayal kırıklığı olmayacaktır. Ses efektleri ve müzik de gayet başarılı olmuş. Renklerle dolu bir platform arıyorsanız, bu oyunun çok ideal olduğunu vurgulayabilir. Müthiş bir ambiyans, harika grafik dokulu ortam sizleri bekliyor. Ölünce başlama noktasına geri dönüp aynı yerleri tekrar yol almaksa oyunun eksi tarafı denebilir.

Outland Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP İşletim Sistemi
Intel Core 2 @ 2GHz veya AMD Athlon 64 X2 4200+ İşlemci
2 GB RAM
512MB Nvidia GeForce GTX 460/550 veya AMD Radeon HD 5770 Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
650 MB Boş Sabit Disk Alanı

Outland Trailer, Outland Oyunu izle, Outland Oyunu indir, Outland oyunu ne zaman çıkıyor, Outland oyunu çıktı mı, Outland oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML