Our Darker Purpose Oyunu İnceleme

Our Darker Purpose Oyunu İnceleme
Our Darker Purpose Oyunu İnceleme

Our Darker Purpose Oyunu İzle

Sürükleyici Macera Our Darker Purpose

Oyunun içerisinde bulunduğu kahramanı ve enteresan senaryosu pek çok oyuncuyu kendisine hayran duruma getirmiş vaziyettedir. Bilindiği üzere pek çok kişi özellikle de platform oyunları alanına ilgi duyar vaziyettedir. Bu sebeple de platform oyunlar kendini zaman içerisinde geliştirerek pek çok farklı senaryo ve modda karşımıza çıkabilmektedir. Our darker purpose sahip olduğu senaryodan kısaca bahsedilecek olursa kullanılabilecek en sağlıklı kelimeler şunlar olacaktır: Çeşitli canavarlar ve makinelere karşı savaşarak kule içerisinde yükselerek finale ulaşmayı amaç alan oyunun kulede mahsur kalan kızı kurtarmaya yönelik bir senaryoya sahip vaziyettedir.

Bu sebeple de oyun içerisinde aynı zamanda bir miktar şiddet barınabilmektedir. Ancak oyun içerisinde barına şiddet küçük yaşta çocukların oyunu oynamasına engel olmamaktadır. Bu sebeple de zevkli zaman geçirebilmeden daha fazlasını yani gerçekten eğlenebilmenize olanak sağlar vaziyettedir. Oyunun farklı modlarda oynanabilmesi için farklı yamam ve bileşenleri de mevcut durumdadır. Oyun arzu edildiği takdirde mobil cihazlar üzerinden de oynanabilmektedir.

Fakat oyunun mobil cihazlar üzerinden oynanabilmesi için sürücülerinizin tamamen güncel olması gereklidir. Bu sebeple de oyunu oynamadan önce sürücülerinizi kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz. Aksi halde oyun yavaş çalışabilir. Bu sebeple de dikkatli davranılması tam anlamı ile oyuncuların yararına olacaktır. Oyunun içerisinde barınan canavarlara yakalanmamak için özel takla fonksiyonlarını kullanmanız için rehbere bakmanız tavsiye edilmektedir.

Our Darker Purpose Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista / 7 İşletim Sistemi
1.6 Ghz İşlemci
2 GB RAM
X1950 Pro, 7900 GT Ekran Kartı
DirectX Version 10
300 MB Boş Sabit Disk Alanı

Our Darker Purpose Trailer, Our Darker Purpose Oyunu izle, Our Darker Purpose Oyunu indir, Our Darker Purpose oyunu ne zaman çıkıyor, Our Darker Purpose oyunu çıktı mı, Our Darker Purpose oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML