Octodad: Dadliest Catch Ahtapot Oyunu

Octodad: Dadliest Catch Ahtapot Oyunu
Octodad: Dadliest Catch Ahtapot Oyunu

Octodad: Dadliest Catch Oyunu İzle

Ahtapot Baba İş Başında

Young Horses firması tarafından tasarlanarak piyasaya sürülmüş olan bu oyunun oyuncularına sunduğu en büyük hediye sınırsız bir eğlence ve kahkaha diyebiliriz. Oyunu oynarken gülmemek adeta mümkün değil. Hatta bu gülme krizlerine engel olmayıp bazen oyunu oynamayı bile beceremediğiniz anlar olabilir.

Octodad: Dadliest Catch ailesi ile beraber mutlu ve sıradan bir yaşam sürmeye çalışan ahtapot babanın günlük yaşamdaki sıra dışı mücadelesi üzerine kurulu bir oyun. Oyunun başkarakteri sevgi dolu bir aile babası. Ancak bu babanın alışılagelmiş diğer babalardan çok büyük bir farkı var. Kendisi bir ahtapot.

İnsan bir karısı ve çocukları olan, insanların hayatına adapte olmuş bir şekilde yaşayan bu ahtapot babanın en büyük korkusu ise gerçek bir insan olmadığının başkaları tarafından fark edilmesi. Bunun için de oyunu oynayan oyuncuya büyük işler düşüyor. Ahtapot babanın sekiz kolu ve bacağını sanki iki kol ve iki bacakmış gibi kullanarak günlük işlerini yapmasını sağlamak tamamen oyuncuların elinde.

Bu günlük işler arasında çocukları okula bırakmak, yemek yapmak, alışverişe çıkmak, hafta sonu aile ile beraber gezmeye gitmek gibi aklınıza gelebilecek her türlü aktivite mevcut. Tabii ki baba ahtapot olunca tüm bu sıradan işler ortalığın yıkılıp döküldüğü komik ve büyük birer maceraya dönüşüyor. Ayrıca maceralar sırasında son derece dikkatli olarak şüpheleri babanın üzerine çekmemek de gerekiyor.

Octodad: Dadliest Catch Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3 İşletim Sistemi
Intel Core 2 Duo 2.0Ghz veya Eşdeğer İşlemci
2 GB RAM
Intel Core HD Graphics 3000/4000, NVIDIA 8800 GT, ATI Radeon HD 4850 Ekran Kartı
DirectX Version 9.0
3 GB Boş Sabit Disk Alanı
DirectX 9.0C Uyumlu Ses Kartı
Not: ATI Radeon X1600, Intel GMA950, NVIDIA Geforce 7050 desteklemiyor.

Octodad: Dadliest Catch Trailer, Octodad: Dadliest Catch Ahtapot Oyunu izle, Octodad: Dadliest Catch Oyunu indir, Octodad: Dadliest Catch oyunu ne zaman çıkıyor, Octodad: Dadliest Catch oyunu çıktı mı, Octodad: Dadliest Catch oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML