Nidhogg Düello Oyunu İnceleme

Nidhogg Düello Oyunu İnceleme
Nidhogg Oyunu İnceleme

Nidhogg Oyunu İzle

Nidhogg: Duello Yeteneğinizi Gösterin

Öyle oyunlar vardır ki, görsellik aranmaz bu oyunlarda. Çünkü bu oyunlar akıcı senaryolar ve görsel grafiklere ihtiyaç duymaz. İnsanın başarma psikolojisine hitap ederler. Böylece oyuncuya bir azim gelir, karşısındaki rakibi alt ederek oyunu kazanmaktan çevresine bakmaya vakit bulamaz. Yani senaryoya takılmaz; kafasındaki tek bir senaryo kurgusu vardır, rakibi yenmek ve oyunun amacına zaferle ulaşmaktır. Bu tarz oyunlar oyun severler tarafından çok tutulmaktadır. İşte bunlardan biri de Nidhogg oyunudur.

Bu oyun birçok ödüle layık görülmüş ve özel fan kitlesi dahi vardır. Bu oyunda amaç düello yeteneğinizi keşfederek karşınızdaki rakibi kıyasıya bir rekabet sonrası alt etmektir. Ancak dövüşme yeteneğiniz ve elinizde silah da olmasına karşın bilgisayar yazılımı birazcık kurgu yapmış ve azda olsa sakarlık yeteneği de kazandırmış. Yani biraz gayretli olmanız da gerekecek. Ancak hızlı oldukça oyundaki rakibinize üstünlük sağlayacaksınız. Usta hareketlerle oyuna alışın ve rakibinizin zayıf bir anında yakalayıp kılıcınızı hedefe saplayın. Dolayısıyla tecrübe kazandıkça kılıç düellosunu kazanmanız mümkün.

Bu arada çoklu oyuncu da oynanabilmektedir. Zaten çoklu oyuncu seçtiğinizde oyundan daha çok zevk alındığı genel bir kanaat olarak yorumlanıyor. Senaryoda ise sizi 4 farklı bir senaryo (grafik) bekliyor. Piksel tarzı grafiklerde savaşla geçen bir ömür diyebiliriz. Son bir not eklemek gerekirse; grafiklerine bakıp sakın aldanmayın. Oyun özellikle çoklu oyuncu haliyle çok zevklidir. Bu kadar ödülü de, işte bu sürükleyici heyecan seviyesinden dolayı aldı.

Nidhogg Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Microsoft Windows® XP / Vista / 7 İşlemci
1.2GHz İşlemci
512 MB RAM
DirectX 8 Uyumlu 32MB VRAM Ekran Kartı
DirectX Version 9.0C
İnternet Bağlantısı
100 MB Boş Sabit Disk Alanı

Nidhogg Trailer, Nidhogg Oyunu izle, Nidhogg Oyunu indir, Nidhogg Düello oyunu ne zaman çıkıyor, Nidhogg oyunu çıktı mı, Nidhogg oyunu oyna

Bedava oyun indir:

  • nıohogg indir

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML