NBA 2K15 Sistem Gereksinimleri

NBA 2K15 Sistem Gereksinimleri
NBA 2K15 Sistem Gereksinimleri

NBA 2K15 Oyunu İzle

Basketbol Oyunlarının Zirvesi: Nba 2k15

Konsol oyunları arasında özellikle basketbol dalında açık ara lider olan 2K SPORTS, NBA 2K15 ile bu geleneği devam ettiriyor. PC, Xbox One, Xbox 360, iOS, Play Station 3, Play Station 4 ve Android platformlarında yer alan oyun, 10 Ekim 2014 yılında tüm dünyadaki kullanıcılar ile buluştu. Visual Concepts tarafından geliştirilen oyunun kapağında ise NBA yıldızı Kevin Durant bulunuyor.

16 yıldan bu yana süregelen NBA oyunları macerasında 2K SPORTS, her daim oyun severlerin beğenisini kazanmıştı. Var olan oyun mekanikleri ile oyun üzerinde belli bir istikrar tutturan NBA 2K, sahip olduğu grafikleri ve oynanabilirliği ile NBA oyunları arasında zirvedeki yerini almıştır.

Özellikle NBA 2K14 ile beraber Turkish Airlines Euroleague ‘e de oyunlarında yer veren 2K SPORTS, böylece oyunun hitap ettiği oyun sever kitle sayısını daha da arttırmıştır. Böylece takım yelpazesini daha da arttıran oyun, kullanıcılara seçim şansını daha da geniş bir pencereden sunmaktadır. Bunun yanı sıra oyunda yer alan dikkat çekici bölümlerden olan karakter yaratma, nba 2k15 ile daha da ayrıntılı ve özellikli bir hale ulaşmaktadır.

Oyunculuk yeteneklerinden duygularına kadar her özelliğin seçilebildiği bu bölümde tamamen kullanıcıya özel oyuncular oluşturmak mümkündür. Var olan bu özelliklerin yanında hayli yeni özelliklerin de bulunduğu NBA 2K15, oyun kalitesindeki çıtayı daha da yükseltmiştir.

NBA 2K15 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 7 64 bit veya Sonrası İşletim Sistemi
Intel Core2 Duo veya Daha İyi İşlemci
2 GB RAM veya Daha Fazlası
DirectX 10.1 Uyumlu (512 MB) Ekran Kartı veya Daha İyisi
50 GB ve Üstü Boş Sabit Disk Alanı

NBA 2K15 Trailer, NBA 2K15 Oyunu izle, NBA 15 Oyunu indir, NBA 2015 oyunu ne zaman çıkıyor, NBA 2K15 oyunu çıktı mı, NBA 2K15 oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML