NBA 2K14 Oyunu Sistem Gereksinimleri

NBA 2K14 Oyunu
NBA 2K14 Oyunu Sistem Gereksinimleri

NBA 2K14 Oyunu İzle

Sıradan Draft Edilen Oyun NBA 2K14

Ekim 2013 tarihinde piyasaya sürülen basketbol video oyunu NBA 2K14’te dikkat çeken ilk ayrıntı aralarında Anadolu Efes ve Fenerbahçe Ülker’inde bulunduğu toplam 14 Euroleague ekibine oyunda yer verilmiş olması. Ayrıca bir önceki oyuna göre çok daha mantıklı çalışan Potansiyel Yetenek ve sürekli aktif DRM modu da dikkat çeken diğer ayrıntılar. LeBron James’in kapak oyuncusu olarak seçildiği NBA 2K14’te bir diğer yenilikse,”LeBron Path to Greatness” modu.

Esasen NBA 2K11’deki “Jordan Challenge’ın” güncel hali olan bu mod sayesinde LeBron James kontrol edilebilmekte ve kariyerine yeni şampiyonluk yüzükleri eklenmeye çalışılmaktadır. Oyunun oldukça gerçekçi bir Draft dönemi heyecanı sunduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Bu sayede oyuncular kendilerini gerçekten NBA’de gibi hissediyor. Bunun yanında görüntü kalitesi ve oyuncuların hareketlerinin bir önceki sürüme göre önemli ölçüde gelişme kaydettiğini söyleyebiliriz.

Ayrıca seyirci detayına da önem verilmiş ve daha gerçekçi görüntüler sunulmuş. Oyunun animasyonlar konusunda da oldukça başarılı olduğunu söylemek gerek. Sonuç olarak NBA 2K14, gerçekçi görüntü kalitesi ve oyun kalitesindeki artış sayesinde ortalamanın üzerinde notlar almıştır. Örneğin Metacritic oyun için 100 üzerinden 85 puan verirken IGN’den Ryan McCaffrey ise oyuna 10 üzerinden 9.3 puan vermiştir.

NBA 2K14’te “My Career” modunun da kendine ait bir menüsü bulunmakta ve bu sayede oyuncular için menüye giderek Drill’lere bakma zorunluluğu kalmamaktadır. Tüm bunların yanında oyunda Kevin Harlan, Clark Kellogg, Steve Kerr’in anlatımlarından oluşturulan toplamda 50 saatten fazla bir sunumun olduğunu da belirtmemiz gerekir. Ayrıca Draft modundaki yeni sunumların da oyuna ayrı bir hava kattığını belirmekte fayda var.

NBA 2K14 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP/Vista/Win 7/Win 8 İşletim Sistemi
Pentium 4 2.4 Ghz İşlemci (Vista/Win 7/Win 8 için 2.8 Ghz İşlemci)
512 MB RAM
Ekran Kartı: Intel Core 2 Duo İşlemcili veya eşdeğeri DirectX 9.0C Uyumlu Shader Model 3.0 destekli
DirectX Version 9.0c
8 GB Boş Sabit Disk Alanı

NBA 2K14 Trailer, NBA 2K14 Oyunu izle, NBA 2K14 Oyunu indir, NBA 2K14 oyunu ne zaman çıkıyor, NBA 2K14 oyunu çıktı mı, NBA 2014 oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML