Middle-Earth: Shadow Of Mordor İnceleme

Middle-Earth: Shadow Of Mordor İnceleme
Middle-Earth: Shadow Of Mordor İnceleme

Middle-Earth: Shadow Of Mordor Oyunu İzle

Middle-Earth: Shadow Of Mordor Oyunu Çıkış Tarihi Bekleyişi Sona Erdi

Dünya oyuncuları uzun süredir yeni bir oyun heyecanı bekliyordu ve nihayet Middle-Earth: Shadow of Mordor için bekleyiş sona erdi. Oyunun geliştiricisi Monolith Productions, dağıtıcı firma ise Warner Bros Interactive’in olduğu aksiyon türündeki bu oyun 30 Eylül 2014 yılında oyun severlerle buluşmuştu. Orta Dünya hayranları bu oyunda Talion’un yeniden dünyaya gelip intikam alma macerasına tanık olacak.

Böylece Sauron’un ordusuna büyük bir mücadele başlatılacak. Mordor ise kaostan yavaş yavaş çıkmaktadır. Buna sebep olansa Sauron’un güçlenerek düzenli bir ordu kurmasıdır. Talion ise Mordor Kara Kapısı’nda gözcülerin başında durmaktadır. Bu arada Talion ve gücü etkisindeki askerler güçlenirken Orta Dünya ile de bir mesafe koyuyor. Talion’un ölmediği artık ortaya çıkmıştır ve bir bakıma diri-ölü arasında bir fiziğe sahip olmuştu. Tabi bir de yanında yol arkadaşı olan hayalet vardı.

Oyunun start aldığı yer ise kuledir. Açık dünya özelliğinden dolayı alışık olduğunuz nesnelerin zamanla değişmesi söz konusu. Oyundaki Sauron’s Army menüsünde ise Ork kıdemli savaşçıları yer alıyor. Bu arada Orkları sadece size düşman olarak düşünmeyin. Onları hem doğadaki vahşi yaratıklarla hem de düşmanlarınızla savaşır halde bulabilirsiniz. Bu tehlikeli karakteri dikkate almanızda fayda var. Orklardan çekinin ve dikkatli olun.

Middle-Earth: Shadow of Mordor için Assassin’s Creed gibi oyunları çağrıştırıyor dense de, yine de kendine özgün bir oyun olduğunu söylemeliyiz. Kısaca oynamaya başlayın ve aksiyon sahnelerinin içine dalın. Grafikler açısından da sizi fazlasıyla tatmin edecek. Hatta yeri geldiğinde grafiklerin büyüsünde kalabilirsiniz. Müzik, seslendirmeler de aynı güzellikte olmuş.

Middle-Earth: Shadow Of Mordor Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Vista SP2 64-bit, Win 7 SP1 64-bit, Win 8.1 64-bit İşletim Sistemi
Intel Core i5-750, 2.67 GHz veya AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz İşlemci
3 GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5850 Ekran Kartı
DirectX Version 11
Geniş bant internet bağlantısı
25 GB Boş Sabit Disk Alanı

Middle-Earth: Shadow Of Mordor Trailer, Shadow Of Mordor Oyunu izle, Middle-Earth Oyunu indir, Middle-Earth: Shadow Of Mordor oyunu ne zaman çıkıyor, Middle-Earth: Shadow Of Mordor oyunu çıktı mı, Middle-Earth: Shadow Of Mordor oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML