Metro: 2033 Oyun İncelemesi

Metro: 2033 Redux İnceleme Sistem Gereksinimleri
Metro: 2033 Redux İnceleme Sistem Gereksinimleri

Metro: 2033 Redux Oyunu İzle

Dünyayı Kurtarmaya Hazır Mısın?

Metro: 2033 serisinin son oyunu olarak 2014 yılında piyasaya sürülen Metro: 2033 Redux oyunu tutkunlarına yine bol gerilim ve aksiyon vaat etmekte. İnsanlığın yok olmaya tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı bir dünyada insan ırkının son sağ kalanları metroya çekilmiş ve var olma mücadelesi vermektedir. Metro: 2033 Redux oyunu 2014 yılı Ağustos ayında satışa çıkarılmış olup hem senaryo hem de oynanabilirlik itibarı ile büyük beğeni kazanmıştır.

Oyun Moskova’nın metrolarında geçmektedir. İnsanlar yeryüzünden artık yer altına çekilmiş, nükleer silahlar yüzünden yeryüzünde canlı nesli tükenmiş kalanlarda hayatta kalmak için metroları sığınmıştır. Kahramanımız ve bir grup asker kalan insanları dış tehditlere karşı korumak ve insanlığı kurtarmak için amansız bir mücadele vermektedir.
İnsanlar artık yer altı bir hayat kurmuş ve ve her şeyin normale dönmesini umarak yaşamaktadırlar. Ancak işleri hiçte kolay değildir. Kahramanımız nükleer ve kimyasal silahlar yüzünden dönüşüme uğramış bir çok yaratıkla mücadele edecek ve hayatta kalmak için çeşitli zorlukları geçmesi gerekecektir.

Kıyamet günü senaryolarından esinlenerek üretilen oyun insanların var olma mücadelesini sergiliyor. Oyunda grafiksel açıdan oldukça yüksek. Metronun derinliklerinde tünellerden karşınıza çeşitli yaratıklar çıkabiliyor. Siz hem kendinizi hem de metroda yaşayan insanları korumak zorundasınız.

Oyun etapları bazen yerüstünde geçerken kimi zamanda yeraltında metronun tünellerinde geçmekte. Size verilen görevi yerine getirirken bol gerilim ve bol aksiyonla oyunu oynayacaksınız. Gerilim ve aksiyon tarzı oyun sevenler için son derecede güzel bir oyun.

Metro: 2033 Redux Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista, 7 veya 8 (64-bit) İşletim Sistemi
Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU) İşlemci
2 GB RAM
DirectX 10 Shader Model 4 (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250) Ekran Kartı
10 GB Boş Sabit Disk Alanı
Sadece 64-bit İşletim Sisteminde Çalışır

Metro: 2033 Redux Trailer, Metro 2033 Oyunu izle, Metro 2033 Oyunu indir, Metro 2033 Redux oyunu ne zaman çıkıyor, Metro 2033 oyunu çıktı mı, Metro: 2033 Redux oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML